Arter Painting Gels - Basic Box

Chcesz się poczuć wyjątkowo i cieszyć się unikalnym manicure? Dzięki Arter Painting Gels - Basic Box możesz to osiągnąć! Zapomnisz o kłopocie z uzyskaniem właściwych odcieni. Zestaw składa się z pięciu pigmentów żelowych o intensywnych barwach. Łatwe w łączeniu, a dzięki precyzyjnie dobranym kolorom pozwalają uzyskać dowolny odcień z palety barw. W skład kompletu wchodzą pigmenty w kolorze żółtym, czerwonym, niebieskim, białym i czarnym. Arter Painting Gels - Basic Box są nieodzownym elementem każdej stylizacji paznokci, niezależnie od wybranej techniki.
149,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Żele kolorowe o bardzo wysokim napigmentowaniu. Zostały stworzone do malowania na płasko, na paznokciach - do takich technik, jak: cieniowanie, Ombre, One Stroke, Micro-painting, Zhostovo, itp.

Kryją już jedną bardzo cienką warstwą, dlatego malowanie nimi jest szybsze i bardzo precyzyjne.

Nabrać produkt na pędzelek (ilość zależy od zastosowanej techniki wykonywanego zdobienia) i nanieść na zmatowiony wcześniej paznokieć lub na Top Coat Velvet albo na dyspersję produktu sztucznego i wykonać element zdobienia. 

UWAGA: warstwa produktu powinna być bardzo cienka! Włożyć do lampy i utwardzić wg instrukcji.

Następnie możemy powtórzyć cały etap wykonując kolejną część zdobienia lub nałożyć Top Coat.

Chcesz stworzyć piękne i niepowtarzalne stylizacje na paznokciach i wyróżnić się z tłumu? Nic prostszego!

Skorzystaj z Arter Painting Gels - Basic Box. To zestaw pięciu intensywnych pigmentów żelowych. Komplet jest idealną bazą do wykreowania dowolnego koloru z palety barw. Dzięki starannie dobranym odcieniom żółci, czerwieni, niebieskiego, czarnego i białego, mieszanie kolorów jest łatwe i bezproblemowe, a uzyskiwane odcienie niezwykle intensywne.

Arter Painting Gels - Basic Box to absolutna podstawa wyposażenia zarówno początkujących stylistek, jak i profesjonalistek. Jest punktem wyjścia do większości zdobień i stylizacji. Dzięki intensywnej pigmentacji żeli zawartych w zestawie, można z łatwością tworzyć zdobienia i wzory przy użyciu zaledwie jednej warstwy produktu. Kolorowe żele

Arter Painting Gels służą do wykonywania płaskich zdobień wieloma technikami. Sprawdzą się w One Stroke, Zhostovo, Micro Painting, cieniowaniu, maźnięciach, kreskach, a także ombre.

W skład zestawu wchodzą:
- Arter Yellow Paint 5g
- Arter Red Paint 5g
- Arter Black Paint 5g
- Arter White Paint 5g
-Arter Neon Gel Blue 5g

UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl
Produkty komplementarne