ZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM

Nawiąż współpracę z Slowianka Nail Trends. Jesteśmy znanym ze swojej jakości polskim producentem związków polimerowych przeznaczonych do stylizacji paznokci.

Dołącz do nas i zamawiaj produkty bezpośrednio od producenta z Unii Europejskiej.

 

8  

Jesteśmy polskim producentem produktów do stylizacji paznokci, obecnym na rynku od 8 lat. Posiadamy długoletnie doświadczenie w produkcji kosmetyków i nieustannie dbamy o to, aby nasze produkty odznaczały się najwyższą jakością. Oferujemy ponad 1500 produktów produkowanych zgodnie z unijnymi standardami i przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych jak i profesjonalistów.  


Naszą misją jest zrozumienie i zaspokajanie potrzeb klientów, dlatego uważnie słuchamy opinii ich oraz naszych dystrybutorów. Posiadamy ponad 50 centrów szkoleniowych i ściśle współpracujemy z Instruktorami, dzięki czemu wiemy czego potrzebują styliści, a to pozwala nam tworzyć bezkonkurencyjne produkty. 
Nasze produkty dostępne są u ponad 40 dystrybutorów w blisko 30 krajach świata. Jesteśmy postrzegani jako rzetelny i wiarygodny partner w biznesie. Nieustannie poszerzamy naszą działalność i stawiamy na rozwój, dzięki czemu nasze kosmetyki zawsze trafiają w gusta klientów.  

 

   

 

Produkty pochodzenia UE  

Dzięki swobodnemu przepływowi produktów na rynkach UE dystrybucja naszych kosmetyków jest bezpieczna.


Produkcja zgodna z GMP 

Przestrzeganie procedur produkcyjnych i kontrolnych sprawia, że nasze kosmetyki spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe GMP.


Produkcja zgodna z ISO 22716 

Nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu nasze produkty są bezpieczne dla zdrowia i cechuje je wysoka jakość zgodna z normą ISO 22716.


Produkty badane dermatologicznie

Nasze kosmetyki są stale poddawane szczegółowym testom dermatologicznym pod nadzorem lekarza specjalisty co potwierdza, że są one bezpieczne i nie posiadają właściwości drażniących czy alergizujących.


Produkcja zgodna z podstawami prawnymi dla produktów kosmetycznych 

Nad produkcją naszych kosmetyków czuwają specjaliści dbający o przestrzeganie przepisów prawa kosmetycznego.


Wdrażamy nowe technologie w procesie produkcji

Dbamy o innowacyjność i niezawodność naszych produktów dlatego wdrażamy nowe technologie i coraz to lepsze rozwiązania.


Utrzymujemy stały poziom jakości produktów

Posiadamy rozbudowane zaplecze RnD, dzięki czemu stale utrzymujemy najwyższą jakość produktów, co pozwala nam zaspokajać oczekiwania i potrzeby naszych klientów.


ZOBACZ JAK PRACUJEMY:

 

CHCESZ ZOSTAĆ DYSTRYBUTOREM?

    

   

A może masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z nami :