Multiart żel 10 Ocean Blue 5g

Żel Multiart Słowianka Ocean Blue wyróżnia się intensywnym, mocno niebieskim kolorem. Jest nasycony, głęboki, dobrze napigmentowany. Doskonały do skomplikowanych zdobień, ornamentów, malowania postaci. Najczęściej wybierany do hybrydowych manicure w zimie oraz w lecie. Pasuje do wzorów eleganckich i bardziej szalonych. W połączaniu z innymi akcesoriami do stylizacji paznokci, takimi jak pigmenty i koncentraty kolorów nadaje się do zdobień płaskich.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Napigmentowany żel o różnych kolorach. Posida średnio-gęstą konsystencję oraz średnią tiksotropię, nie poziomuje się.

Produkt stworzony do zdobień fakturowanych (wypukłych), ale można go wykorzystywać także do innych typów zdobień.

Posiada niską lepkość, dzięki czemu praca tymi żelami jest szybka i łatwa. Idealny do „Sugar Effect”.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek (potrzebną dla konkretnego elementu zdobienia) i aplikujemy na paznokieć tworząc wzór.

Utwardzamy w lampie (wg instrukcji). Po utwardzeniu nie ma warstwy dyspersyjnej.

Żel Multiart Słowianka Ocean Blue wyróżnia się spośród innych intensywnym, niebieskim kolorem. Jest mocno nasycony, głęboki. Jego barwa jest niepowtarzalna, nie do uzyskania poprzez mieszanie innych odcieni. Niezbędny dla osiągnięcia żelu zielonego poprzez połączenie z żółtym. Najczęściej wybierany do hybrydowych manicure w zimie oraz w lecie. Pasuje do wzorów eleganckich i bardziej szalonych. Multiart żel Słowianka nada paznokciem oryginalnego charakteru. Jest stworzony do malowania ornamentów, wzorów sweterkowych, żakardów, faktur, pozwala na osiągnięcie sugar effect. Doskonały do wykonywania zdobień na topie. Ale nie tylko. W połączaniu z innymi akcesoriami do stylizacji paznokci takimi jak pigmenty i koncentraty kolorów daje 100% krycia. Dzięki temu pozwala na robienie zdobień płaskich. Nie tylko stylistka paznokci stworzy nim fantazyjne obrazki. Świetny do mikro paintingów, malowania postaci, krajobrazów. Szybko utwardza się pod lampą do hybryd - ok. 30-50 sekund. Nieco dłużej przy większych wzorach. Produkt ten posiada miękką konsystencję przypominającą krem. Łatwo nakłada się go na paznokcie i lekko rozprowadza, bez ciągnięcia się żelu za pędzelkiem. Jest stabilny, nie rozlewa się po nałożeniu. To zapobiega zniszczeniom zdobień podczas ich tworzenia. Nawet dwie kropki namalowane blisko siebie żelem Multiart pozostaną na swoim miejscu. Dlatego będzie on dobrym wyborem dla osób początkujących, które dopiero uczą się postępowania z akcesoriami do hybryd.
Aliph. Difunctional Acrylate, Aliph. Urethane Acrylate Oligomer, Tetrahydrofurfuryl-2-methacrylat, Silane, Ethyl Phenyl (2,4,6-trimethylobenzoyl) Phosphinat, Isobornyl Acrylate, Ethoxylated, Trimethylolpropane Triacrylate, BHT, p-Hydroxyanisole, Cl77266, Cl77742, Cl77891, CI15850, Cl45410, CI77007, CI77000, CI19140, Cl42090, Cl74260.