Żele kolorowe o bardzo wysokim napigmentowaniu. Zostały stworzone do malowania na płasko, na paznokciach - do takich technik, jak: cieniowanie, Ombre, One Stroke, Micro-painting, Zhostovo, itp.

Kryją już jedną bardzo cienką warstwą, dlatego malowanie nimi jest szybsze i bardzo precyzyjne.

Nabrać produkt na pędzelek (ilość zależy od zastosowanej techniki wykonywanego zdobienia) i nanieść na zmatowiony wcześniej paznokieć lub na Top Coat Velvet albo na dyspersję produktu sztucznego i wykonać element zdobienia. 

UWAGA: warstwa produktu powinna być bardzo cienka! Włożyć do lampy i utwardzić wg instrukcji.

Następnie możemy powtórzyć cały etap wykonując kolejną część zdobienia lub nałożyć Top Coat.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Nasze bestsellerowe, żelowe Arter Painting Gels w letniej odsłonie! 7 wibrujących kolorem żeli, przeznaczonych do różnych typów zdobień. W naszym NEON BOX znajdziecie: Neon Red 5g Neon Violet 5g Neon Turquoise 5g Neon Yellow 5g Neon Pink 5g Neon Raspberry 5g Neon Blue 5g Niezastąpione do wszelkich zdobień płaskich - w tym do soczystego ombre czy zdobień florystycznych. Mega napigmentowane, precyzyjne i trwałe. Pamiętaj, że możesz kupić każdy kolor oddzielnie Zbierz wszystkie trzy ARTER BOX: Basic, Maestro, Neon
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl