Multiart żel 6 Vivid Pink 5g

Żel Multiart Slowianka Vivid Pink produkt do ozdabiania paznokci jak w salonach manicure. Odpowiedni do malowania skomplikowanych wzorów, mozaik, faktur, misternych ornamentów. Wspaniale sprawdza się również w zdobieniach płaskich pod topem. Przeznaczony m.in. do rysowania mikro paintingów oraz do uzyskiwania sugar effect. Żel do stylizacji hybryd Vivid Pink wyróżnia się neonowym różowym kolorem. Jest mocny, wyrazisty i dobrze napigmentowany.

Special Price 31,20 zł Taniej o 7.8zł -7.8off 39,00 zł
Najniższa cena oferty z 30 dni: 31,20 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS

Napigmentowany żel o różnych kolorach. Posida średnio-gęstą konsystencję oraz średnią tiksotropię, nie poziomuje się.

Produkt stworzony do zdobień fakturowanych (wypukłych), ale można go wykorzystywać także do innych typów zdobień.

Posiada niską lepkość, dzięki czemu praca tymi żelami jest szybka i łatwa. Idealny do „Sugar Effect”.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek (potrzebną dla konkretnego elementu zdobienia) i aplikujemy na paznokieć tworząc wzór.

Utwardzamy w lampie (wg instrukcji). Po utwardzeniu nie ma warstwy dyspersyjnej.

Żel Multiart Slowianka Vivid Pink to produkt do ozdabiania paznokci jak w salonach manicure. Doskonale nadaje się do malowania bardziej skomplikowanych wzorów, mozaiek, faktur, misternych ornamentów. Na topie można nim zrobić prawdziwe małe dzieła sztuki. Wspaniale sprawdza się również w zdobieniach płaskich pod topem. Przeznaczony m.in. do rysowania mikro paintingów oraz do uzyskiwania sugar effect. Odpowiedni także do cekinowania.
Żel do stylizacji paznokci Vivid Pink wyróżnia się neonowym różowym kolorem. Jest mocny, wyrazisty, dobrze napigmentowany. Od razu rzuca się w oczy. Należy do akcesoriów do zdobienia paznokci szczególnie chętnie wybieranych w lecie. Ładnie komponuje się ze zwiewnymi sukienkami, kolorowymi ubraniami, pasuje do opalonych dłoni. Z pewnością spodoba się fankom stylu szalonych lat 80. Zastosowany w niewielkiej ilości nada się nawet do bardziej formalnego outfitu.
Łatwo poddaje się kolorystycznym eksperymentom podczas mieszania go z innymi żelami. Ale można łączyć go również z innymi produktami do hybryd. Świetny efekt daje połączeniu z pigmentami. Kryje w 100% i pozwala na robienie zdobień pod topem.
Zaletą żelu Multiart Slowianka jest też jego konsystencja. Bardzo miękka, przypominająca krem. Rozprowadza się go gładko, bez ciągnięcia się po oderwaniu pędzelka od płytki. To sprawia, że żel jest łatwy i przyjemny w użyciu. Będzie się dobrze sprawdzał dla początkujących stylistek paznokci.
Produkty komplementarne