Multiart żel 8 Lavender 5g

Żel Multiart Słowianka Lavender pozwoli na wykonanie wymarzonego manicure hybrydowego. Wybierany przez klientki indywidualne oraz przez stylistki paznokci i salony manicure. Ma jasny, chłodny lawendowy odcień. Dobrze wypadnie z bielą, niebieskim czy pastelowym różem. Pasuje do białych i kremowych sukien ślubnych. Idealny do wykonywania na hybrydzie ornamentów, zdobień sweterkowych, mozaik, żakardów.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Napigmentowany żel o różnych kolorach. Posida średnio-gęstą konsystencję oraz średnią tiksotropię, nie poziomuje się.

Produkt stworzony do zdobień fakturowanych (wypukłych), ale można go wykorzystywać także do innych typów zdobień.

Posiada niską lepkość, dzięki czemu praca tymi żelami jest szybka i łatwa. Idealny do „Sugar Effect”.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek (potrzebną dla konkretnego elementu zdobienia) i aplikujemy na paznokieć tworząc wzór.

Utwardzamy w lampie (wg instrukcji). Po utwardzeniu nie ma warstwy dyspersyjnej.

Żel Multiart Słowianka Lavender pozwoli na wykonanie wymarzonego manicure hybrydowego. Chętnie wybierany przez klientki indywidualne oraz przez stylistki paznokci i salony manicure. Ten wariant jest idealny dla kobiet kochających pastele. Ma jasny, chłodny lawendowy odcień. Dlatego chętnie kupuje się go latem i wiosną. Dość popularny również zimą, kiedy na topie są mroźne stylizacje. Dobrze wypadnie z bielą, niebieskim czy pastelowym różem. Pasuje do białych i kremowych sukien ślubnych.
Produkty Multiart Słowianka rewelacyjnie sprawdzają się do wykonywania skomplikowanych wzorów na paznokciach. Na top wykorzystuje się je do robienia ornamentów, zdobień sweterkowych, mozaik, żakardów. Pod topem maluje się nimi zdobienia płaskie. Szczególnie dobrze wypadają wtedy z innymi akcesoriami do stylizacji paznokci np. koncentratami kolorów i pigmentami. Dają 100% krycia. Tak przygotowane są podstawą mikro paintingów czy cekinowania. Żele Multiart pozwalają też uzyskać supermodny sugar effect.
Żel Multiart Lavender, podobnie jak inne akcesoria do hybryd Słowianka, to produkt najwyższej jakości. Zauważalna jest nie tylko po wykończeniu manicure, ale i w trakcie jego wykonywania. Konsystencja żelu jest wyraźnie kremowa i miękka. Sprawia, że łatwo się go rozprowadza, bez efektu rozlewania się linii czy ciągnięcia po oderwaniu pędzelka. To ważne podczas starannego wykonywania zdobień. Można mieć pewność, że nie połączą się wzory malowane nawet w niewielkiej odległości.