Multiart żel 12 Majestic Gold 5g

Żel Multiart Slowianka Majestic Gold to jeden z akcesoriów do stylizacji paznokci niezbędnych w okresie zimowym. Ten wariant kolorystyczny charakteryzuje się intensywnym złotym kolorem. Ma żółto-zielonkawy odcień. Posiada brokatowy połysk, pełen miałkich drobinek. Nadaje się do malowania złożonych zdobień, ornamentów, mozaik, a także do zdobień płaskich. Niezastąpiony w każdym salonie manicure, zwłaszcza w karnawale.

39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Żel Multiart Slowianka Majestic Gold należy do akcesoriów do stylizacji paznokci niezbędnych w okresie świątecznym i karnawałowym. Ale to nie jedyny czas, kiedy można go wykorzystać w salonie manicure czy w domu. Latem jest bowiem idealny do malowania drobnych kwiatowych detali. Ten wariant kolorystyczny charakteryzuje się intensywnym złotym kolorem. Jest żółto-zielonkawy, wyrazisty. Posiada brokatowy połysk. Drobinki w nim są miałkie, dzięki czemu można poprowadzić nawet bardzo cienką linię.
Ale żele Multiart Slowianka są przeznaczone także do tworzenia bardziej skomplikowanych zdobień. Idealne do ornamentów, motywów sweterkowych, mozaik, żakardów. Używa się ich zarówno na topie, jak i pod. Pod topem najlepiej wypadają połączone z innymi akcesoriami do hybryd np. koncentratami koloru. Dają 100% pokrycia. Dzięki temu rewelacyjnie nadają się do robienia zdobień płaskich, mikro paintingów, cekinowania.
Sklepy z akcesoriami do paznokci pełne są różnego rodzaju produktów, dlatego należy sprawdzać wiele szczegółów przed zakupem. Żele Multiart charakteryzują się nie tylko pięknie nasyconymi kolorami, ale także odpowiednią konsystencją. Jest ona bardzo ważna, jeśli chcemy mieć profesjonalnie wykonane zdobienie. Dzięki temu, że żele Slowianka są miękkie i kremowe, łatwo się nimi pracuje. Pozostawiają kształtne wzory, bez efektu ciągnięcia czy rozpływania się. Można nimi namalować nawet najdrobniejsze detale.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl