Pędzel Premium Magic Brush 7

Pędzel do zdobień paznokci Premium Magic Brush 7 wykonano z cienkiego i miękkiego włosia syntetycznego, które zachowuje swój kształt.  Posiada dodatkowe wzmocnienie, które gwarantuje, że włoski nie bedą rozdwajać. Produkt wygodnie układa się w dłoni, a jego funkcjonalność pozwala skrócić czas pracy. Pędzelek do zdobień od Slowianki Premium Magic Brush 7 doskonale sprawdzi się przy malowaniu zawijanych ornamentów, takich jak rocaille i woluty.

45,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS

Pędzelek do zdobienia paznokci Premium Magic Brush 7 to profesjonalne narzędzie, z którym łatwo stworzysz niezwykłe kompozycje artystyczne.

Nie czekaj i daj się oczarować charakterem akcesoriów do manicure z linii pędzli Premium Brush od Slowianka Nail Trends. Pędzelek do malowania paznokci Premium Magic Brush 7 wykonano z długiego, miękkiego i cienkiego włosia syntetycznego według technologii podwójnego opracowania.

Oznacza to, że pędzel do zdobień paznokci  Premium Magic Brush 7 jest gęstszy i twardszy u nasady, a jego końcówka rzadsza i delikatniejsza. Dzięki temu, włosie nie otwiera się podczas pracy nad ornamentami.

Cienki pędzelek do zdobień Premium Magic Brush 7 ma wygodną plastikową rączkę zwieńczoną skuwką o ulepszonym projekcie. Pędzle do zdobień paznokci z linii Premium Brush posiadają dodatkową nakładkę, która utrzymuje włosie pędzla i umożliwia położenie narzędzia na powierzchni paznokcia bez uszkodzeń wykonanych elementów.

Cieniutki pędzelek do zdobienia paznokci Premium Magic Brush 7 świetnie sprawdzi się podczas tworzenia dekoracji spiralnych, wolutowych i falistych. Każdy pędzelek do zdobień paznokci wymaga czyszczenia po zakończeniu pracy. Pędzel Premium Magic Brush 7 posiada syntetyczne włosie, które wymaga mycia Brush Cleanerm od Slowianka Nail Trends.