Multiart żel 13 Royal Silver 5g

Żel Multiart Słowianka Royal Silver to król sklepów z akcesoriami do paznokci. Doskonale uzupełni zimowe stylizacje - świąteczne i karnawałowe.
Jego baza jest niezwykle intensywnie nasycona. Widać w niej wyraźnie miałki, srebrny brokat o pięknym połysku. Nawet cienka linia wykonana żelem Royal Silver jest wyrazista, błyszcząca, bez prześwitów. Produkt świetnie sprawdza się do malowania ornamentów i detali na hybrydowym manicure.
39,00 zł
catalog online paypo

Napigmentowany żel o różnych kolorach. Posida średnio-gęstą konsystencję oraz średnią tiksotropię, nie poziomuje się.

Produkt stworzony do zdobień fakturowanych (wypukłych), ale można go wykorzystywać także do innych typów zdobień.

Posiada niską lepkość, dzięki czemu praca tymi żelami jest szybka i łatwa. Idealny do „Sugar Effect”.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek (potrzebną dla konkretnego elementu zdobienia) i aplikujemy na paznokieć tworząc wzór.

Utwardzamy w lampie (wg instrukcji). Po utwardzeniu nie ma warstwy dyspersyjnej.

Żel Multiart Royal Silver jest doskonały do malowania obfitych zdobień sweterkowych, ornamentów, mozaik, a także do zdobień płaskich. Must have w każdym salonie manicure, szczególnie w okresie karnawałowym. Powstaną dzięki niemu misterne ornamenty, mozaiki, zdobienia sweterkowe. Zastosowany na top będzie dodawał szykownego błysku. Z kolei pod topem, najlepiej w połączeniu z pigmentami lub koncentratami koloru, da efekt zdobień płaskich np. mikro paintingów. Sposobów na jego wykorzystanie jest tyle, ile stylistek paznokci.
Multiart żele Słowianka wyróżniają się nie tylko odpowiednio nasyconymi kolorami, ale także właściwą konsystencją. Jest ona kluczową sprawą, jeśli chcemy uzyskać profesjonalne ozdoby na paznokciach. Dzięki temu, że żele Słowianka są miękkie i kremowe, łatwo się nimi pracuje. Pozostawiają wzory we właściwym kształcie, bez efektu rozciągania się, nitkowania czy rozpływania. Szybko wysychają w świetle lampy do hybryd - wystarczy im między 30 a 50 sekund.
Aliph. Difunctional Acrylate, Aliph. Urethane Acrylate Oligomer, Tetrahydrofurfuryl-2-methacrylat, Silane, Ethyl Phenyl (2,4,6-trimethylobenzoyl) Phosphinat, Isobornyl Acrylate, Ethoxylated, Trimethylolpropane Triacrylate, BHT, p-Hydroxyanisole, Cl77266, Cl77742, Cl77891, CI15850, Cl45410, CI77007, CI77000, CI19140, Cl42090, Cl74260.