Velvet Top Coat 10g

Velvet Top Coat to gładki, aksamitny, matowy top. Należy nakładać go grubszą warstwą, aby uniknąć smug. Stosuje się go do wszystkich rodzajów płytki - naturalnej i hybrydy. Aby zapobiegać elektryzowaniu się preparatu, można przetrzeć powierzchnię topu zmywaczem bez acetonu. Ciekawy efekt daje nakładanie Velvet Top Coat na część paznokci i aplikowanie błyszczącego topu na pozostałe.

49,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Top Coat o kremowej konsystencji, posiada niską lepkość dlatego bardzo dobrze się rozkłada na paznokciu, po utwardzeniu posiada idealny 100% matowy wygląd, nie wybłyszcza się podczas eksloatacji aż do 5 tygodni.

Idealnie pasuje do różnych kolorów. Często również wykorzystuje się go jako tło dla Babyboomer, Ombre i innych.

Nakładamy na kolor lub zdobienie cieniutką warstwę, nie dociskając pędzelka.

Odczekujemy 4 sekundy przed włożeniem do lampy (aby idealnie się wypoziomował). Utwardzamy w lampie (czas zgodny z rodzajem lampy).

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Velvet Top Coat to jeden z hitowych produktów od Slowianka Nail Trends. Jest to preparat, który nadaje paznokciom matowe, gumowo-welurowe wykończenie. Jego ogromną zaletą jest to, że nie wybłyszcza się - możemy się więc cieszyć matową stylizacją przez kilka tygodni. Velvet Top Coat aplikuje się na wszystkie rodzaje płytki, zarówno na paznokcie hybrydowe, jak i paznokcie sztuczne. Jest to produkt gęsty, który słabo się poziomuje. Zalecamy nakładać go grubszą warstwą i pracować po powierzchni, bez dociskania pędzelka dzięki czemu unikniemy smug. Jego kolejną zaletą jest to, że nie rozlewa się na skórki. Niektóre gęste preparaty do stylizacji paznokci mają tendencję do lepienia się po utwardzeniu, ale nie Velvet Top Coat. Zawsze pozostaje aksamitnie gładki. Dzięki Velvet Top Coat otrzymujemy szybką i elegancką stylizację - idealne rozwiązanie, gdy nie mamy czasu na wykonanie precyzyjnych, czasochłonnych zdobień.
Co więcej, można nałożyć go na metaliczne lub brokatowe paznokcie, co pozostawi na nich błyszczący refleks, jednak w zupełnie nowym, intrygującym wydaniu. A to jeszcze nie jest koniec zalet i zastosowań Velvet Top Coat. Chcesz wykonać ciekawe, nieoczywiste zdobienie sweterkowe? Zastosuj Sand Collection lub proszek akrylowy na całość płytki paznokciowej pokrytej lekko utwardzonym Topem Velvet.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl