Pędzel Premium Magic Brush 9

Profesjonalny pędzelek do zdobienia paznokci od Slowianki Premium Magic Brush 9 to specjalistyczne narzędzie, które możesz wykorzystać przy różnych technikach malowania. Pędzel do zdobień paznokci Premium Magic Brush 9 wyprodukowano z długiego i gęstego włosia zachowującego swój kształt. Pędzel posiada dodatkową skuwkę podtrzymującą włosie, dzięki czemu wachlarz włókien się nie otwiera. Dobrze układa się w dłoni i zwiększa komfort pracy. Pędzelek do zdobień Premium Z jego pomocą wykonujesz bardzo wąski, precyzyjne maźnięcia. Dla tego jest idealny do techniki maźnięć, cieniowania lub kresek. Tym pędzlem bardzo wygodnie wykonuje się długie, szersze paski. 

45,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Profesjonalny pędzelek do zdobień paznokci Premium Magic Brush 9 to długie narzędzie przeznaczone do malowania techniką kreski. Daj się oczarować wyjątkowym charakterem przyborów do manicure z linii Premium Brushes od Slowianka Nail Trends.

Pędzel do zdobienia paznokci Premium Magic Brush 9 został wykonany z bardzo długiego i gęstego włosia syntetycznego. Wyprodukowano go według techniki podwójnego opracowania – jego nasada jest twardsza, a końcówka bardziej miękka. Dzięki temu, cienki pędzelek do zdobienia paznokci Premium Magic Brush 9 nie otwiera się podczas pracy nad ornamentami.

Produkt posiada plastikową rączkę, która umożliwia pewny i wygodny chwyt, a także ulepszoną skuwkę utrzymującą włosie. Pędzel do zdobień paznokci Premium Magic Brush 9 posiada silikonową nakładkę, która pozwala swobodnie operować narzędziem podczas pracy.

Cienki pędzelek do paznokci Premium Magic Brush 9 świetnie sprawdza się zarówno podczas malowania techniką kreski, jak i popularną techniką Zhostovo. Pędzel Magic Brush 9 pozwoli Ci namalować linie zmieniające swoją grubość (np. wstążki), a także pomoże stworzyć realistyczne włosy i eleganckie maźnięcia.

Pielęgnacja pędzle do malowania paznokci wymagają każdorazowego czyszczenia po zakończeniu pracy. Pędzelek Premium Magic Brush 9 wykonano z nylonowego włosia, które należy wyczyścić Brush Cleanerm od Slowianka Nail Trends.