Multiart żel 5 Bloody Red 5g

Żel Multiart Słowianka Bloody Red to must have profesjonalnej stylistki paznokci. Posiada miękką, bardzo kremową konsystencję. Dzięki niej doskonale daje się go rozprowadzać. Pozostawia ślad za pędzelkiem, bez zaciągnięć. Idealny do tworzenia wzorów płaskich i 3D. Żel do hybrydowego manicure Bloody Red wyróżnia się intensywnym czerwonym kolorem. Jest mocno napigmentowany. Zapewnia 100% pokrycia.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Napigmentowany żel o różnych kolorach. Posida średnio-gęstą konsystencję oraz średnią tiksotropię, nie poziomuje się.

Produkt stworzony do zdobień fakturowanych (wypukłych), ale można go wykorzystywać także do innych typów zdobień.

Posiada niską lepkość, dzięki czemu praca tymi żelami jest szybka i łatwa. Idealny do „Sugar Effect”.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek (potrzebną dla konkretnego elementu zdobienia) i aplikujemy na paznokieć tworząc wzór.

Utwardzamy w lampie (wg instrukcji). Po utwardzeniu nie ma warstwy dyspersyjnej.

Żel Multiart Słowianka Bloody Red to must have profesjonalnej stylistki paznokci. Ale nie tylko. Posiada miękką, bardzo kremową konsystencję, dzięki której doskonale daje się go rozprowadzać. Można wykonywać nim nawet długie linie. Pozostawia ślad za pędzelkiem, bez zaciągnięć. To sprawia, że mogą nim malować także osoby bez większej wprawy.
Wariant kolorystyczny żelu Bloody Red wyróżnia się bardzo głębokim nasyceniem. Jest mocno napigmentowany, intensywnie czerwony, krwisty. Można przyciemnić go przez połączenie z czarnym żelem. Daje wtedy ciemną, bordową barwę. Z kolei z innymi żelami do hybrydowego manicure można go nieco rozjaśnić. Zawsze pozostanie jednak intensywny. Często wybierany jest do bożonarodzeniowych stylizacji.
Żel Multiart idealnie nadaje się do wykonywania skomplikowanych, gęstych wzorów. Stworzysz nim ornamenty, żakardy, zdobienia sweterkowe, mozaiki. Można używać go pod topem, do uzyskania ozdób płaskich oraz modnego w ostatnim czasie sugar effect. Odpowiedni do wykonywania cekinowania czy mikro paintingu - drobnych szczegółów, postaci, krajobrazów.
Ciekawie wypada w połączeniu z innymi akcesoriami do stylizacji paznokci. Po wymieszaniu z kolorowymi pigmentami albo koncentratami kolorów daje 100% pokrycia. Jest wtedy idealnym materiałem pod top. Można też tworzyć różne warianty kolorystyczne. Szybko utwardza się pod lampą. Po 30-50 sekundach manicure jest gotowy.
Aliph. Difunctional Acrylate, Aliph. Urethane Acrylate Oligomer, Tetrahydrofurfuryl-2-methacrylat, Silane, Ethyl Phenyl (2,4,6-trimethylobenzoyl) Phosphinat, Isobornyl Acrylate, Ethoxylated, Trimethylolpropane Triacrylate, BHT, p-Hydroxyanisole, Cl77266, Cl77742, Cl77891, CI15850, Cl45410, CI77007, CI77000, CI19140, Cl42090, Cl74260.