Multiart żel 1 Classic White 5g

Żel Multiart Słlwianka Classic White to uniwersalny produkt do ozdabiania paznokci. Do wykorzystania zarówno na topie, jak i pod nim.
Żel do manicure hybrydowego pozwala na wykonanie różnego rodzaju wzorów. Charakteryzuje się miękką konsystencją. Dzięki temu dobrze się rozprowadza i nie ciągnie. Nadaje się idealnie do malowania ornamentów, faktur, do uzyskania sugar effect.
Classic White posiada mocny, biały kolor. Może stanowić bazę dla innych akcesoriów do zdobienia paznokci.

39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Napigmentowany żel o różnych kolorach. Posiada średnio-gęstą konsystencję oraz średnią tiksotropię, nie poziomuje się.

Produkt stworzony do zdobień fakturowanych (wypukłych), ale można go wykorzystywać także do innych typów zdobień.

Posiada niską lepkość, dzięki czemu praca tymi żelami jest szybka i łatwa. Idealny do „Sugar Effect”.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek (potrzebną dla konkretnego elementu zdobienia) i aplikujemy na paznokieć tworząc wzór.

Utwardzamy w lampie (wg instrukcji). Po utwardzeniu nie ma warstwy dyspersyjnej.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Żel Multiart Slowianka Classic White to uniwersalny produkt do ozdabiania paznokci. Można używać go zarówno na topie, jak i pod nim. Na topie wykorzystywany jest do zdobień sweterkowych, żakardów, mozaik. Świetnie nadaje się do malowania ornamentów i faktur. Pod topem służy do zdobień płaskich. Nadaje się do uzyskania modnego sugar effect. Odcień Classic White wyróżnia się mocnym białym kolorem. To bazowy żel wśród akcesoriów do hybryd, dlatego stanowi najczęściej wybierany produkt Multiart. Przydatny do każdego rodzaju zdobień i połączeń kolorystycznych.
Żel do zdobienia paznokci Multiart Classic White ma miękką konsystencję. Przypomina krem. Dzięki temu łatwo się nim pracuje. Bez problemu rysuje się nim długą, cienką linię, która nie ciągnie się po oderwaniu pędzelka od paznokcia. Po narysowaniu wzoru żel Multiart pozostaje na swoim miejscu, bez rozlewania się. Nawet aplikacje naniesione bardzo blisko siebie nie połączą się ze sobą. Dobrze utwardzają się w lampie do hybryd. W zależności od wielkości wzoru potrzebują 30-50 sekund, czasem nieco więcej.
Żeli do hybryd Multiart można używać na wiele sposobów. Warto ich próbować różnych produktów i połączeń, by osiągać jak najciekawsze efekty. Wspaniale wypadają pomieszane z kolorowymi pigmentami i koncentratami kolorów. Dają wtedy 100% pokrycia. W ten sposób da się uzyskać produkt idealny pod top. Taki przygotowanym żelem można wykonać mikro painting, cekinowanie. Malowanie kwiatów, postaci z bajek, pejzaży? Do manicure hybrydowego niczym od profesjonalnej stylistki żel Multiart będzie idealny.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl