Efekt Quicksilver 1g

Jeden z najbardziej trafnych kolorów w całej gamie bestsellerów Mix Gloss. Wyróżnia go możliwość uzyskania efektu flash. Przy mocniejszym świetle bardzo intensywnie błyszczy i wywołuje wrażenie przesuwania się drobinek w środku. Ruch pyłków generuje potężny błysk, którego nie ma żaden nasz produkt.

27,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

  • średnia ziarnistość drobinek,

  • kształt drobinek przypomina okrągły szlif brylantowy; opracowanie w takiej formie sprawia, że pod wpływem światła uzyskujemy pozorny ruch drobinek i mnóstwo refleksów, co nadaje paznokciom efekt bardzo mocnego błyszczenia,

  • zazębianie się drobinek pyłku pozwala na stworzenie jednolitej struktury, która się nie przeciera, zwłaszcza na końcówkach paznokcia, na wolnym brzegu,

  • bardzo duża gęstość drobinek, dzięki czemu mają one ogromne krycie (bez względu na jaki kolor aplikujemy produkt, otrzymamy kolor srebrny),

  • duża waga drobinek, mała lotność, przy sypaniu nie podnoszą się (możliwość kontrolowania produktu, żeby nie wypełnił całej przestrzeni strefy roboczej).

Aplikacja pyłku Quick Silver to niezwykle efektowny sposób na wykończenie manicure. Świetnie sprawdza się na każdej płytce, a jego największą zaletą jest uniwersalność i łatwość aplikacji. Można stosować go na wiele różnych sposobów, wszystko zależy od pomysłowości i kreatywności stylisty. Przedstawiamy dwie klasyczne metody.

Aplikacja na nieutwardzoną warstwę hybrydy:

- malujemy paznokcie wybranym lakierem hybrydowym,

- utwardzamy w lampie przez 30 sek.,

- nakładamy drugą, bardzo cienką warstwę lakieru,

- sypiemy pyłek Quick Silver na mokrą warstwę hybrydy do momentu uzyskania jednolitej błyszczącej powierzchni (kręcimy palcem, aby wszystkie drobinki odpowiednio się zazębiły),

- delikatnie strzepujemy resztki produktu i utwardzamy w lampie od 90 sek do 2 min.,

- odpylamy szczoteczką resztki produktu.

Aplikacja na nieutwardzony Top Long Lasting (pozwala na utrzymanie dłuższego efektu):

- nanosimy na paznokcie jedną lub dwie warstwy lakieru hybrydowego,

- utwardzamy w lampie,

- nabłyszczamy paznokcie topem Long Lasting, nanosząc nieco grubszą warstwę,

- na mokrą warstwę topu nawierzchniowego sypiemy pyłek Qiuck Silver do momentu, aż struktura będzie napita i jednolita, bez widocznych mokrych miejsc,

- otrzepujemy palec z resztek pyłku i utwardzamy w lampie od 90 sek. do 2 min.,

- odpylamy całą powierzchnię paznokci.

Uwagi:

W celu zabezpieczenia trwałości pyłku na końcówkach delikatnie matowimy front paznokcia blokiem polerskim 240. Otrzymamy efekt bardziej chropowaty jednak dużo trwalszy.

Nie marnujemy produktu. Pod stylizowany palec podstawiamy Art Organizer - plastikowe korytko, które otacza paznokieć i podczas sypania zbiera pyłek. Po zakończeniu aplikacji specjalną łopatką przesypujemy resztki pyłku do pojemniczka. Pozwala to na ekonomiczne i wielokrotne wykorzystanie produktu.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Jeden z najbardziej trafnych kolorów w całej gamie bestsellerów Mix Gloss. Wyróżnia go możliwość uzyskania efektu flash. Przy mocniejszym świetle bardzo intensywnie błyszczy i wywołuje wrażenie przesuwania się drobinek w środku. Ruch pyłków generuje potężny błysk, którego nie ma żaden nasz produkt. Największe wrażenie robi w migoczącym dyskotekowym świetle i klubowych fleszach. Paznokcie wyglądają zjawiskowo, migoczą i błyszczą przy każdym ruchu ręki. Wyjątkowe efekty świetlne dają niezwykły obraz również pod kątem biżuteryjnym, przez co jeszcze bardziej przykuwają uwagę.

Quicksilver pasuje do wszystkich odcieni zimnych. Rekomendujemy kolory o podobnej tonacji czyli naświetlenia bieli oraz odcienie szarości. Pyłek można wykorzystać do posypania całego paznokcia, ale można też sypać elementy zdobnicze np. paski, linie czy inne kształty. W przypadku zdobień najlepiej aplikować je na matowe paznokcie, wówczas całość będzie wyglądała bardzo harmonicznie, ponieważ matowe otocznie jeszcze bardziej podkreśla połysk i ostrość błyszczącego elementu.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl