Multiart żel 11 Neon Sun 5g

Żel Multiart Słowianka Neon Sun to uniwersalny produkt wśród akcesoriów do zdobienia paznokci. Na topie najlepiej sprawdzi się do zdobień sweterkowych, żakadrów, mozaik i innych skomplikowanych wzorów. Pod topem idealny do zdobień płaskich, mikro paintingów. Posiada neonowy, żółty kolor. Dobrze łączy się z innymi akcesoriami do hybryd i różnymi wariantami żeli. Łatwo rozprowadza się po płytce paznokcia, bez rozciągania. Idealny na lato.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Napigmentowany żel o różnych kolorach. Posida średnio-gęstą konsystencję oraz średnią tiksotropię, nie poziomuje się.

Produkt stworzony do zdobień fakturowanych (wypukłych), ale można go wykorzystywać także do innych typów zdobień.

Posiada niską lepkość, dzięki czemu praca tymi żelami jest szybka i łatwa. Idealny do „Sugar Effect”.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek (potrzebną dla konkretnego elementu zdobienia) i aplikujemy na paznokieć tworząc wzór.

Utwardzamy w lampie (wg instrukcji). Po utwardzeniu nie ma warstwy dyspersyjnej.

Żel Multiart Słowianka Neon Sun to uniwersalny produkt wśród akcesoriów do zdobienia paznokci. Można używać go na wiele sposobów. Na topie najlepiej sprawdzi się do zdobień sweterkowych, żakadrów, mozaik i innych skomplikowanych wzorów. Świetnie nadaje się do malowania ornamentów i faktur. Pod topem wykorzystuje się do do zdobień płaskich, mikro paintingów. Pozwala uzyskać sugar effect.
Odcień Neon Sun wyróżnia się intensywnie żółtym, neonowym kolorem. To żółć w typie cytrynowym, zimna. Rewelacyjnie sprawdza się w połączaniu z innymi akcesoriami do manicure np. żelem czerwonym. Dają razem intensywnie pomarańczowy. Z kolei z jaskraworóżowym Vivid Pink stworzy wyraziste ombre, idealne do szalonych letnich stylizacji. Możliwe są też inne kombinacje do hybrydowego manicure. Po wymieszaniu żelu Multiart Neon Sun z białym żelem otrzymamy bardziej stonowany pastelowy żółty odcień. Ten kolor bardzo dobrze wypada także w towarzystwie bieli, która podbija jego wyrazistość.
Żele do zdobienia paznokci Multiart mają miękką konsystencję. Wariant Neon Sun jest nieco gęściejszy ze względu na właściwości żółtego pigmentu. Jest to różnica, którą można zauważyć przy stosowaniu różnych kolorów, ale pozostaje ona bez wpływu na jakość. Neon Sun tak samo wygodnie rozprowadza się po płytce paznokcia, bez rozpływania i łączenia się poszczególnych elementów. Każdy namalowany fragment trzyma się stabilnie. To sprawia, że żele Multiart są doskonałe do tworzenia najdrobniejszych detali, niczym w salonie manicure.
Aliph. Difunctional Acrylate, Aliph. Urethane Acrylate Oligomer, Tetrahydrofurfuryl-2-methacrylat, Silane, Ethyl Phenyl (2,4,6-trimethylobenzoyl) Phosphinat, Isobornyl Acrylate, Ethoxylated, Trimethylolpropane Triacrylate, BHT, p-Hydroxyanisole, Cl77266, Cl77742, Cl77891, CI15850, Cl45410, CI77007, CI77000, CI19140, Cl42090, Cl74260.