Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe

Produkty 1-12 z 442

Ustaw kierunek malejący
 1. Top Coat No Wipe 10ml
  49,99 zł
 2. Velvet Top Coat 10 ml
  49,99 zł
 3. Glam Top Coat 10 ml
  49,99 zł
 4. Baza 379 Porcelain Base 8g
  37,99 zł
 5. Care Build Base 10 ml
  49,99 zł
 6. Rubber Base Gel 10 ml
  49,99 zł
 7. Base Gel 10 ml
  49,99 zł
 8. Top Coat Velvet Holo 10 ml
  49,99 zł
 9. Top Coat Cover 10 ml
  49,99 zł
Strona
na stronę

Slowianka Nail Trends posiada w swoim asortymencie hybrydy o bardzo dobrej strukturze i konsystencji. Są to produkty łatwe w użytkowaniu zarówno dla stylistów początkujących jak i profesjonalistów. Wysokie napigmentowanie sprawia, że kryją paznokieć już po nałożeniu pierwszej warstwy. Nasze lakiery hybrydowe mają idealną tiksotropię (dobrze się poziomują), nie zalewają skórek. W swojej ofercie mamy kilka dedykowanych linii hybryd. Są nimi linie kolorów zwykłych, kolorów pastelowych, linie brokatowe oraz hybrydy z efektami. Posiadamy również popularną kolekcję lakierów hybrydowych flash oraz szeroki wybór ciemnych kolorów, w tym intensywne barwy czarne. Do bardziej finezyjnych stylizacji proponujemy kolory z efektem kameleona, linie do wykonania stylizacji kocie oko, czy też półtransparentne lub transparentne hybrydy będące filtrami o określonym kolorze. Bardzo ciekawym produktem w naszej gamie są hybrydy półtransparentne pastelowe idealnie nadające się do stylizacji

Natural Look, topowego Lip Gloss, zawsze modnego Baby Boomer i ponadczasowego French manicure. Ze względu na duże napigmentowanie nasze lakiery idealnie nadają się też do wykonania Ombre.

Asortyment Słowianki obejmuje również szeroki wachlarz topów, produktów niezbędnych do zabezpieczenia lakieru hybrydowego podczas stylizacji. Znajdują się w nim topy klasyczne, topy z efektami (z pajetkami, brokatem, płatkami metalicznymi złota i srebra, holo, perła), topy kameleony oraz topy o specjalistycznym ukierunkowaniu, zabezpieczające paznokieć przed zżółknięciem produktu, a także chroniące końcówki paznokcia przed przecieraniem, dzięki czemu są odporne na zarysowania i matowienie. Nasza oferta to również półtransparentne topy w delikatnym kolorze, mleczne i coverowe. Mamy odporne na przecieranie topy matowe, półmatowe o efekcie satyny oraz topy z efektami, które oprócz matu zawierają drobinki dodające stylizacji ładnego wyglądu.

W stylizacji hybrydowej oprócz lakieru i topu ważna jest też baza. Słowianka w swojej kolekcji posiada powyżej 40 rodzajów baz o zróżnicowanej strukturze, konsystencji i napigmentowaniu, bazy coverowe lub transparentne. W zależności od płytki paznokcia klienta mamy do wyboru bazy kauczukowe (miękkie i półtwarde) albo twarde bazy, produkty gęste o dużej wiskozowatości, rzadsze i bardzo rzadkie. Z kolei nasze bazy hybrydowe dzięki zróżnicowanemu napigmentowaniu o poziomie krycia od 20 do 95% stanowią produkt 2 w 1, spełniając rolę bazy i koloru zarazem, co mocno zaoszczędza czas pracy.