ZWROTY

Klienci mogą zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Prawo to nie dotyczy treści cyfrowych dostarczonych elektronicznie, jeśli zostały one dostarczone przed końcem 14-dniowego terminu i klient wyraził zgodę na ich dostarczenie w tym okresie.  

Zwrot towaru wymaga dołączenia uzupełnionego formularza zwrotu w wersji papierowej, bądź wypełnienia formularza online i zabezpieczenia towaru przed uszkodzeniem. Koszty wysyłki ponosi klient. Zwrot pieniędzy na podane konto bankowe nastąpi w ciągu 14 dni od akceptacji zwrotu. 

W razie pytań prosimy o kontakt z działem reklamacji i zwrotów:  
pod nr tel. (+48) 575-338-006  
pod adresem mailowym: reklamacje@slowianka-nails.pl  
 

Adres do wysyłki zwrotu:
Slowianka Nail Trends
Myśliwska 50,
32-500 Balin
 
Formularz zwrotu dla konsumentów - wersja do druku
Formularz zwrotu dla konsumentów - wersja online
 
Więcej informacji w regulaminie: Regulamin zwrotów i reklamacji


REKLAMACJE

Klientom przysługuje prawo reklamacji towaru niezgodnego z umową. Reklamacje można składać w ciągu 14 dni od odkrycia wady. Prawo to obejmuje zarówno produkty fizyczne, jak i treści lub usługi cyfrowe, z wyjątkami określonymi w regulaminie. 

Wypełnij formularz reklamacyjny i wyślij go na adres: reklamacje@slowianka-nails.pl, dołączając zdjęcia uszkodzeń, jeśli dotyczą lub wypełnij formularz online.  Rozpatrzymy Twoją reklamację w ciągu 14 dni od otrzymania kompletnego zgłoszenia. 
 
W razie pytań skontaktuj się z działem reklamacji i zwrotów: 
Pod nr tel. (+48) 575-338-006 
Pod adresem mailowym: reklamacje@slowianka-nails.pl 
 
 
Formularz reklamacyjny dla konsumentów - wersja do druku 
Formularz reklamacyjny dla konsumentów - wersja online 
 
Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie reklamacji i zwrotów 
 
UWAGA: Uszkodzenia transportowe zgłoś od razu, dołączając zdjęcia przesyłki. Reklamacji nie podlegają produkty uszkodzone przez niewłaściwe użycie lub mające ślady samodzielnych napraw.