Multiart żel 3 Ground Brown 5g

Żel Multiart Słowianka Ground Brown to jeden z akcesoriów do zdobienia paznokci hybrydowych. Wyróżnia się intensywnym brązowym kolorem. Idealny do malowania różnorodnych wzorów. Nadaje się do wykonywania ornamentów, faktur, mozaik i zdobień sweterkowych. Użyty pod top pozwala uzyskać sugar effect. Miękki i kremowy. Dobrze się rozprowadza, bez ciągnięcia i rozlewania. Polecany nie tylko dla stylistek paznokci.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Napigmentowany żel o różnych kolorach. Posiada średnio-gęstą konsystencję oraz średnią tiksotropię, nie poziomuje się.

Produkt stworzony do zdobień fakturowanych (wypukłych), ale można go wykorzystywać także do innych typów zdobień.

Posiada niską lepkość, dzięki czemu praca tymi żelami jest szybka i łatwa. Idealny do „Sugar Effect”.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek (potrzebną dla konkretnego elementu zdobienia) i aplikujemy na paznokieć tworząc wzór.

Utwardzamy w lampie (wg instrukcji). Po utwardzeniu nie ma warstwy dyspersyjnej.

Żel Multiart Słowianka Ground Brown to jeden z akcesoriów do zdobienia paznokci hybrydowych. Posiada bardzo intensywny brązowy kolor. Sprawdzi się do malowania różnorodnych wzorów. W okresie świątecznym często używany do rysowania pierniczkowych motywów. Najpopularniejszy od jesieni do wiosny. Ma chłodny odcień, wpadający lekko w cappuccino. Łatwo ocieplić go dodatkiem żółtego lub czerwonego dodatku.
Żel do malowania zdobień na paznokciach Słowianka Multiart jest produktem uniwersalnym. Można łączyć go z innymi akcesoriami do stylizacji paznokci. Osiąga się wtedy najciekawsze efekty. Po wymieszaniu z pigmentami albo koncentratami kolorów daje 100% krycia i nadaje się pod top do zdobień płaskich. W ten sposób można wykonać mikro painting albo cekinowanie. Świetny do malowania szczegółów, pejzaży, obrazków, postaci. Z kolei na topie można tworzyć fantazyjne wzory i ornamenty rodem z salonu manicure. Żakardy, zdobienia sweterkowe i ornamenty, a także faktury i mody sugar effect.
Żel Multiart Ground Brown ma miękką kremową konsystencję, dzięki której jest łatwy w użyciu. Rozprowadza się idealnie prosto, nie pozostawiając nitek i zaciągnięć. Stworzysz nim nawet drobne, wymagające bardzo cienkich kresek wzory. Po narysowaniu pozostają na miejscu, bez rozlewania się i niechcianych połączeń poszczególnych elementów. Szybko schnie w lampie. Wystarczy 30 do 50 sekund, żeby utrwalić ozdobiony w ten sposób hybrydowy manicure.
Aliph. Difunctional Acrylate, Aliph. Urethane Acrylate Oligomer, Tetrahydrofurfuryl-2-methacrylat, Silane, Ethyl Phenyl (2,4,6-trimethylobenzoyl) Phosphinat, Isobornyl Acrylate, Ethoxylated, Trimethylolpropane Triacrylate, BHT, p-Hydroxyanisole, Cl77266, Cl77742, Cl77891, CI15850, Cl45410, CI77007, CI77000, CI19140, Cl42090, Cl74260.