Multiart żel 9 Sky Blue 5g

Żel Multiart Słowianka Sky Blue nada hybrydowemu manicure oryginalnego charakteru. Ma błękitny pastelowy kolor o chłodnym odcieniu. Pasuje doskonale więc zwłaszcza do stylizacji zimowych. Latem z kolei można łączyć go z innymi tego typu akcesoriami do zdobienia paznokci. Łatwo rozprowadza się po płytce paznokcia, bez rozmazywania się. Posiada miękką, kremową konsystencję. Do użycia na top i do zdobień płaskich.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Napigmentowany żel o różnych kolorach. Posida średnio-gęstą konsystencję oraz średnią tiksotropię, nie poziomuje się.

Produkt stworzony do zdobień fakturowanych (wypukłych), ale można go wykorzystywać także do innych typów zdobień.

Posiada niską lepkość, dzięki czemu praca tymi żelami jest szybka i łatwa. Idealny do „Sugar Effect”.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek (potrzebną dla konkretnego elementu zdobienia) i aplikujemy na paznokieć tworząc wzór.

Utwardzamy w lampie (wg instrukcji). Po utwardzeniu nie ma warstwy dyspersyjnej.

Żel Multiart Słowianka Sky Blue nada twojemu hybrydowemu manicure niepowtarzalnego charakteru. Szczególnie dobrze sprawdzi się zimą. Ma chłodny, pastelowy odcień, jest błękitny, delikatny, stonowany. Wykonany z jego pomocą sugar effect będzie przypominał drobne śnieżynki. Pasuje więc na wiele okazji od grudnia do marca. Do stylizacji świątecznych, sylwestrowych i karnawałowych. Latem z kolei można łączyć go z innymi tego typu akcesoriami do zdobienia paznokci. Ładnie wypadnie z pastelowym różem albo jasną lawendą.
Żel Multiart Słowianka jest chętnie wybierany przez klientki indywidualne oraz przez stylistki paznokci. Idealny do wykonywania na hybrydzie drobnych wzorków, ornamentów, mozaik. Wygodnie maluje się nim zdobienia sweterkowe czy żakardy. Można używać go na top, ale i do zdobień płaskich pod nim. Będzie idealnym wyborem do wykonania mikro obrazków czy krajobrazów oraz do cekinowania. Podsumowując: żel doskonale dostosowany do malowania skomplikowanych wzorów. Najlepiej wypada w połączeniu z innymi akcesoriami do stylizacji paznokci np. koncentratami kolorów i pigmentami. Dają 100% krycia.
Żel Multiart Sky Blue, podobnie jak inne akcesoria do manicure hybrydowego Słowianka, to produkt doskonałej jakości. Podczas nanoszenia go pędzelkiem na płytkę paznokcia rozprowadza się lekko. Zostawia proste linie, bez rozlewania i rozmazywania się. Jest to przede wszystkim pochodną jego konsystencji - kremowej, miękkiej, ale jednocześnie odpowiednio stabilnej.
Aliph. Difunctional Acrylate, Aliph. Urethane Acrylate Oligomer, Tetrahydrofurfuryl-2-methacrylat, Silane, Ethyl Phenyl (2,4,6-trimethylobenzoyl) Phosphinat, Isobornyl Acrylate, Ethoxylated, Trimethylolpropane Triacrylate, BHT, p-Hydroxyanisole, Cl77266, Cl77742, Cl77891, CI15850, Cl45410, CI77007, CI77000, CI19140, Cl42090, Cl74260.