Arter Painting Gels - Maestro Box

Stylizacja i zdobienie paznokci to prawdziwa sztuka! Jeśli jesteś profesjonalną stylistką to potrzebujesz równie fachowego wyposażenia. Właśnie takim jest Arter Painting Gels - Maestro Box. Jest on dopełnieniem popularnego i chętnie wykorzystywanego Basic Box. W skład zestawu wchodzą doskonale napigmentowane żele w kolorze brązowym, fioletowym, różowym, pomarańczowym oraz zielonym. Prawdziwa feeria barw!
Z Arter Painting Gels - Maestro Box stylizacja paznokci będzie prostsza niż kiedykolwiek wcześniej.
149,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Żele kolorowe o bardzo wysokim napigmentowaniu. Zostały stworzone do malowania na płasko, na paznokciach - do takich technik, jak: cieniowanie, Ombre, One Stroke, Micro-painting, Zhostovo, itp.

Kryją już jedną bardzo cienką warstwą, dlatego malowanie nimi jest szybsze i bardzo precyzyjne.

Nabrać produkt na pędzelek (ilość zależy od zastosowanej techniki wykonywanego zdobienia) i nanieść na zmatowiony wcześniej paznokieć lub na Top Coat Velvet albo na dyspersję produktu sztucznego i wykonać element zdobienia. 

UWAGA: warstwa produktu powinna być bardzo cienka! Włożyć do lampy i utwardzić wg instrukcji.

Następnie możemy powtórzyć cały etap wykonując kolejną część zdobienia lub nałożyć Top Coat.

Opanowałaś już podstawy stylizacji, a Basic Box stał się Twoim podstawowym narzędziem pracy? Chcesz przejść na wyższy poziom i wykonywać bardziej skomplikowane, jeszcze barwniejsze i oszałamiające stylizacje? Pora, abyś sięgnęła po Arter Painting Gels - Maestro Box. Zestaw pięciu intensywnych i energetycznych kolorów żeli, które dzięki niebywałej pigmentacji sprawdzają się w zdobieniach wykonywanych każdą metodą. Dzięki Arter Painting Gels - Maestro Box Twoje projekty zyskają nową jakość i głębię. W skład zestawu wchodzą żele w kolorze naturalnego brązu, intensywnego fioletu, malinowego różu, energetycznej pomarańczy i soczystej zieleni. To kolory i odcienie stworzone z myślą o pięknych zdobieniach kwiatowych. Żele wchodzące w skład Maestro Box można także mieszać i tworzyć nowe odcienie, a dzięki ich konsystencji jest to dziecinnie łatwe. Wykorzystując Arter Painting Gels - Maestro Box będziesz mogła z łatwością i bez wysiłku tworzyć oszałamiające stylizacje paznokci, które zachwycą każdego.
Di-hema Trimethylhexyl, Hema, Hydroxycyclohexyl, Pigments.