Multiart żel 4 Claret 5g

Żel Multiart Slowianka Claret to idealny produkt do zdobień, który powinien się znaleźć w każdym salonie manicure. Przy zmieszaniu z pigmentem uzyskujemy trwały i bardzo napigmentowany produkt, który pozwala na tworzenie zdobień różnymi technikami.
39,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Napigmentowany żel o różnych kolorach. Posiada średnio-gęstą konsystencję oraz średnią tiksotropię, nie poziomuje się.

Produkt stworzony do zdobień fakturowanych (wypukłych), ale można go wykorzystywać także do innych typów zdobień.

Posiada niską lepkość, dzięki czemu praca tymi żelami jest szybka i łatwa. Idealny do „Sugar Effect”.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek (potrzebną dla konkretnego elementu zdobienia) i aplikujemy na paznokieć tworząc wzór.

Utwardzamy w lampie (wg instrukcji). Po utwardzeniu nie ma warstwy dyspersyjnej.

Żel Multiart Slowianka Claret to jeden z wyjątkowych produktów do zdobienia paznokci hybrydowych. Posiada głęboki, intensywny, wiśniowy odcień. Czasem określany jest jako odcień dojrzałego wina. Jeśli pada na niego strumień światła ujawnia się jego szlachetna barwa. Sprawdzi się do malowania różnorodnych wzorów. W okresie jesiennym klientki bardzo chętnie po niego sięgają z uwagi na jego piękny, pasujący do sezonu kolor.
Żel do malowania zdobień na paznokciach Słowianka Multiart jest produktem uniwersalnym. Można łączyć go z innymi akcesoriami do stylizacji paznokci. Osiąga się wtedy najciekawsze efekty. Po wymieszaniu z pigmentem daje 100% krycia i nadaje się pod top do zdobień płaskich. W ten sposób można wykonać mikro painting albo cekinowanie. Świetny do malowania szczegółów, pejzaży, obrazków, postaci. Z kolei na topie można tworzyć fantazyjne wzory i ornamenty rodem z salonu manicure. Żakardy, zdobienia sweterkowe i ornamenty, a także faktury i mody sugar effect.
Żel Multiart Claret ma miękką kremową konsystencję, dzięki której jest łatwy w użyciu. Rozprowadza się idealnie prosto, nie pozostawiając nitek i zaciągnięć. Stworzysz nim nawet drobne, wymagające bardzo cienkich kresek wzory. Po narysowaniu pozostają na miejscu, bez rozlewania się i niechcianych połączeń poszczególnych elementów. Szybko schnie pod lampą. Wystarczy 30 do 50 sekund, żeby utrwalić ozdobiony w ten sposób hybrydowy manicure.
Aliph. Difunctional Acrylate, Aliph. Urethane Acrylate Oligomer, Tetrahydrofurfuryl-2-methacrylat, Silane, Ethyl Phenyl (2,4,6-trimethylobenzoyl) Phosphinat, Isobornyl Acrylate, Ethoxylated, Trimethylolpropane Triacrylate, BHT, p-Hydroxyanisole, Cl77266, Cl77742, Cl77891, CI15850, Cl45410, CI77007, CI77000, CI19140, Cl42090, Cl74260.