Piasek dekoracyjny Shell Lavender Sand

Shell Lavender Sand to dekoracyjny pyłek o średniej gradacji.
Tworzą go średnio duże, przezroczyste drobinki brokatowe, które świecą na zielono-złoto oraz lawendowo. Dodatkowo, maleńkie pikselki zabarwiają stylizację paznokci na ciemno-lawendowo.
Piękny efekt daje nasypanie Shell przez stylistkę manicure na dwie warstwy lakieru hybrydowego 286 z kolekcji Rio Collection lub na wszystkie fioletowe hybrydy od Slowianka Nail Trends.

3,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Shell Lavender Sand należy do unowocześnionych produktów do stylizacji paznokci, znanych i lubianych przez klientki, oferowanych przez Slowianka Nail Trends. Jest to pyłek dekoracyjny o średniej gradacji. A może efekt pachnących kwiatów lawendy posypanych błyszczącym pyłkiem, jak ze zmielonych kamieni szlachetnych, nada stylizacji paznokci wiosenno-letni szlif?

Shell zawiera brokatowe, średniej wielkości przezroczyste drobinki świecące na zielono-złoto i lawendowe piksele nadające stylizacji barwę ciemno lawendową. Taka stylizacja manicure pięknie wygląda, gdy jest nasypana na lakier hybrydowy 86 z kolekcji Rio Collection. Teraz użyteczny będzie Art Organizer od Slowianka Nail Trends.

Shell należy nasypać na dwie warstwy utwardzonego lakieru hybrydowego pokrytego Top Coat No Wipe i wysuszyć pod lampą przez 90 sekund. Po usunięciu nadmiaru pyłku, dosuszamy stylizację przez 10 sekund. Piękne, błyszczące lawendowymi, migotliwymi refleksami paznokcie zachwycą każdego.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl
Produkty komplementarne
  1. Art organizer | Slowianka Nails
    Art organizer
    Special Price 15,00 zł Taniej o 10zł -10off 25,00 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,00 zł