Piasek dekoracyjny Sponge Sunny Sand

Sponge Sunny Sand to piękny kolor o średniej gradacji do dekoracji manicure.
Niepowtarzalny żółty kolor mieniący się barwą miedziano-zieloną i koralowymi pikselami pozwoli uzyskać dekoracyjną stylizację paznokci, która zadowoli wyznawczynie niebanalnego manicure.

3,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Sponge Sunny Sand od Slowianka Nail Trends to odświeżony wariant znanego już naszym klientkom pyłku dekoracyjnego do ozdabiania stylizacji manicure.

Charakteryzuje się średnią gradacją. Sunny Sand kojarzy się ze złotą plażą mieniącą się bardzo drobnymi kryształkami miki, jadeitu i koralu w jego najbardziej popularnym, czerwono-różowym kolorze. Nadaje stylizacji paznokci piękny, żółto-złoty kolor, mieniący się transparentno błyszczącym piaskiem wymieszanym z drobinkami miedziano-zielonymi oraz koralowymi pikselami, który pięknie błyszczy w słońcu.

Posypuje się nim dwie warstwy utwardzonego lakieru hybrydowego pokrytego przy pomocy Top Coat No Wipe. Art Organizer od Slowianka Nail Trends jest przy tej czynności niezwykle pomocny. Suszenie pod lampą trwa 90 sekund. Po usunięciu nadmiaru pyłku należy dosuszyć stylizację przez 10 sekund pod lampą.