Piasek dekoracyjny Avocado Green Sand

Avocado Green Sand należy do pyłków dekoracyjnych o średniej gradacji.
Jest to kameleon, w którym piękny kolor zielono-szmaragdowy przeplata się z odcieniem turkusowym.
Po wysuszeniu dwóch warstw lakieru hybrydowego i nałożeniu Top Coat No Wipe, stylistka paznokci posypuje płytkę pyłkiem aż do uzyskania suchej, błyszczącej faktury.
Piękny, wiosenny manicure w modnym kolorze gotowy!

3,99 zł
paypo
Avocado Green Sand z odświeżonej kolekcji Slowianka Nail Trends, szczególnie w połączeniu z hybrydą Turtle 284, zaskoczy pięknym, niepowtarzalnym, zmiennym kolorem kameleona na liściastym drzewie. Albo skojarzy się z pięknym owocem awokado oświetlonym przez przenikające między liśćmi promienie słoneczne.

Piasek mieni się, szczególnie w świetle słońca, zielono-szmaragdowo z odcieniem turkusu. Złoto-żółte i transparentne piksele interesująco uzupełniają tą zmienną naturę ozdobnej faktury. Delikatności całej stylizacji dodaje średnia gradacja pyłku. Zielony to kolor sezonu, warto więc nosić go również w formie stylizacji manicure.

Stylistka paznokci posypie płytkę paznokciową ozdobnym pyłkiem po nałożeniu i wysuszeniu dwóch warstw lakieru hybrydowego i nałożeniu Top Coat No Wipe. Ważne jest, aby pyłek nasączył się i pozostawił powierzchnię płytki suchą i błyszczącą.
Przy posypywaniu doskonale sprawdzi się Art Organizer od Slowianka Nail Trends. Suszenie stylizacji pod lampą zajmuje 90 sekund. Następnie, po usunięciu nadmiaru pyłku, należy dosuszyć warstwę przez 10 sekund.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Piasek dekoracyjny Avocado Green Sand
Twoja ocena