Piasek dekoracyjny Avocado Green Sand

Avocado Green Sand należy do pyłków dekoracyjnych o średniej gradacji.
Jest to kameleon, w którym piękny kolor zielono-szmaragdowy przeplata się z odcieniem turkusowym.
Po wysuszeniu dwóch warstw lakieru hybrydowego i nałożeniu Top Coat No Wipe, stylistka paznokci posypuje płytkę pyłkiem aż do uzyskania suchej, błyszczącej faktury.
Piękny, wiosenny manicure w modnym kolorze gotowy!

3,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Avocado Green Sand z odświeżonej kolekcji Slowianka Nail Trends, szczególnie w połączeniu z hybrydą Turtle 284, zaskoczy pięknym, niepowtarzalnym, zmiennym kolorem kameleona na liściastym drzewie. Albo skojarzy się z pięknym owocem awokado oświetlonym przez przenikające między liśćmi promienie słoneczne.

Piasek mieni się, szczególnie w świetle słońca, zielono-szmaragdowo z odcieniem turkusu. Złoto-żółte i transparentne piksele interesująco uzupełniają tą zmienną naturę ozdobnej faktury. Delikatności całej stylizacji dodaje średnia gradacja pyłku. Zielony to kolor sezonu, warto więc nosić go również w formie stylizacji manicure.

Stylistka paznokci posypie płytkę paznokciową ozdobnym pyłkiem po nałożeniu i wysuszeniu dwóch warstw lakieru hybrydowego i nałożeniu Top Coat No Wipe. Ważne jest, aby pyłek nasączył się i pozostawił powierzchnię płytki suchą i błyszczącą.
Przy posypywaniu doskonale sprawdzi się Art Organizer od Slowianka Nail Trends. Suszenie stylizacji pod lampą zajmuje 90 sekund. Następnie, po usunięciu nadmiaru pyłku, należy dosuszyć warstwę przez 10 sekund.