Efekt Siren Tail 0,2g

Jeden z hitowych produktów kolekcji Mix Gloss. Siren Tail to mikrocienka folia holograficzna o zróżnicowanych kształtach, która daje wrażenie bitego szkła na paznokciach. Efekt ten wykorzystywany jest w różnych stylizacjach, można nakładać go zarówno na całość paznokcia jak i elementami.

27,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

  • zróżnicowana gradacja folii (od bardzo dużych po bardzo małe),
  • lekkość produktu, wysoka lotność (szybko się podnosi, trzeba uważać aby po otwarciu pudełka nie rozsypał się),
  • wysoka wydajność,
  • kształt nieregularny, przypominający kawałki rozerwanego papieru,
  • bardzo cienkie płatki, łatwo się aplikują, nie odstają i nie podnoszą się,
  • kolor kameleon, benzynowy; przy aplikacji na różne kolory paznokcia przybierają różne barwy.

Pyłek Siren Tail możemy mieszać z różnymi żelami, topami oraz innymi polimerowymi strukturami. Pozwala to na uzyskanie dodatkowych, spektakularnych efektów. W celu uzyskania efektu błyszczenia, produkt do którego dodajemy Siren Tail nie może mieć poziomu krycia większego niż 70%.


Komplementarne produkty:
Top No Wipe, Top Long Lasting, Art Organizer, lakiery hybrydowe: 000, 777.

Zastosowanie efektu Siren Tail to bardzo ciekawy sposób na wykończenie stylizacji. Świetnie sprawdza się na każdej płytce, a łatwość aplikacji sprawia, że praca z nim jest niezwykle łatwa i przyjemna. Można stosować go na wiele różnych sposobów, wszystko zależy od umiejętności i kreatywności stylisty. Przedstawiamy dwie klasyczne metody.

Aplikacja na dyspersję lakieru hybrydowego:

- malujemy paznokcie wybranym lakierem hybrydowym,

- utwardzamy w lampie przez 30 sekund,

- nakładamy drugą warstwę lakieru,

- utwardzamy w lampie przez 30 sekund,

- na lepkość warstwy przyklejamy efekty Siren Tail; możemy to wykonać albo na całym paznokciu, albo w wybranych miejscach,

- używając pędzelka bardzo delikatnie nabłyszczamy topem Long Lasting lub topem No Wipe, (uważamy, żeby nie podnieść pędzelkiem folii)

- utwardzamy w lampie przez 90 sek.

Aplikacja na nieutwardzony top:

- nakładamy pierwszą warstwę lakieru hybrydowego,

- utwardzamy w lampie przez 30 sekund,

- nakładamy drugą warstwę lakieru,

- utwardzamy w lampie przez 30 sekund,

- nabłyszczamy topem Long Lasting lub topem No Wipe,

- na nieutwardzoną warstwę topu nawierzchniowego przyklejamy efekty zgodnie z przyjętą koncepcją zdobienia,

- utwardzamy w lampie przez 10 sek. (aby top nie utwardził się do końca),

- nabłyszczamy ponownie tym samym topem,

- utwardzamy w lampie przez 90 sek.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Jeden z hitowych produktów kolekcji Mix Gloss. Siren Tail to mikro cienką folia holograficzna o zróżnicowanych kształtach, która daje wrażenie bitego szkła na paznokciach. Efekt ten wykorzystywany jest w różnych stylizacjach, można nakładać go zarówno na całość paznokcia jak i elementami. Produkt uniwersalny, można go aplikować na top, pod top, na różne kolory. Idealnie sprawdzi się w wielu kierunkach stylizacji np. Aquarium nail design, 3D french, czy też w stylizacjach zdobienia biżuteryjnego. Pięknie wygląda zarówno w połysku jak i macie.

Aplikując efekt na jasnych paznokciach, folie przybiorą perłowe barwy mieniące się odcieniami od różu przez seledyn po fioletowy błękit. Nakładając Siren Tail na ciemne tło otrzymamy odcienie złota, miedzi i seledynowo-zielone. Przy określonym kącie padania światła drobinki mogą też delikatnie wpadać w róż i fiolet. Ogromne możliwości kolorystyczne naszego bestsellerowego produktu sprawiają, że powinien znaleźć się w ofercie każdej stylistki.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl