Efekt Blue Pearl 0,5g

Mega hit kolekcji pyłków i efektów Mix Gloss. Holograficzne pajetki wykorzystywane w przeróżnych stylizacjach, także w popularnym ostatnio trendzie Princess Nails (żelowe ombre z brokatem przy skórkach). Dzięki zróżnicowaniu wielkości pajetek produkt jest absolutnie idealny do tworzenia trójwymiarowego połysku na paznokciach.

27,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

  • cztery wielkości pajetek,

  • mała lotność, nie sypie się,

  • kolor kameleon, aplikując na różne kolory paznokcia przybiera różne barwy.

Większe pajetki mają okrągły kształt, są jak tafla, dość ciemne, w pełni napigmentowane, zapewniają 100% krycia. Nadają stylizacji efekt lustra. Największe pajetki mają dość dużą grubość, dlatego należy na nie nanieść grubszą warstwę produktu nawierzchniowego, aby nie tworzyły wypukłości.

Mniejsze i średnie pajetki mają kształt okręgów i pięciokątów, zapewniają poziom krycia 30 - 40%, a w pozostałej części są transparentne. Aplikując je na różne kolory, wydobywamy fantastyczne barwne efekty i błyszczenie pajetek.


Komplementarne produkty:
Top Velvet, Top Long Lasting, Rubber Base, oraz żele konstrukcyjne: Milky Neon Gel (wszystkie kolory), Porcelain Swan Gel, Rose Peach, Bright Peach, Fresh Peach

Wykorzystując pajetki Blue Pearl uzyskamy zjawiskowe i niepowtarzalne wykończenie manicure. Świetnie sprawdza się na każdej płytce, a łatwość aplikacji sprawia, że praca z nim jest niezwykle łatwa i przyjemna. Istnieje mnóstwo wariantów pracy z produktem, wszystko zależy od umiejętności i pomysłowości stylisty. Efekt się nie sypie, dlatego do

umiejscowienia pajetek na paznokciu używamy specjalnego narzędzia. Może to być drewniany patyczek, albo silikonowy pędzelek z końcówką, która łatwo chwyta drobinki i przykleja we właściwym miejscu. Pajetki nanosi się na płasko, ponieważ nie są giętkie i mogą stawać na krawędzi. Przedstawiamy trzy klasyczne wersje.

Aplikacja na mokry lakier hybrydowy:

- malujemy paznokcie wybranym lakierem hybrydowym,

- utwardzamy w lampie przez 30 sek.,

- nakładamy drugą warstwę lakieru,

- utwardzamy w lampie przez 30 sek.,

- na mokry lakier nakładamy poszczególne pajetki, robimy to bardzo ostrożnie, aby kolor nie wdarł się na pajetkę i nie zakrył błysku,

- utwardzamy w lampie przez 40 sek.,

- nabłyszczamy topem Long Lasting, topem No Wipe lub topem Velvet

- utwardzamy w lampie przez 90 sek.

Aplikacja na nieutwardzony top:

- nakładamy pierwszą warstwę lakieru hybrydowego,

- utwardzamy w lampie przez 30 sek.,

- nakładamy drugą warstwę lakieru,

- utwardzamy w lampie przez 30 sek.,

- nabłyszczamy topem Long Lasting, topem No Wipe lub topem Velvet

- na mokrą warstwę topu przyklejamy pajetki (na całym paznokciu lub na części w zależności od przyjętej koncepcji),

Jeśli wybraliśmy top błyszczący (Top Long Lasting, Top No Wipe):

- utwardzamy w lampie przez 10 - 15 sek.,

- ponownie nabłyszczamy topem,

- utwardzamy w lampie przez 2 min.

Jeśli wybraliśmy top matowy (Top Velvet)

- utwardzamy w lampie przez 2 min.,

- ponownie nabłyszczamy topem,

- utwardzamy w lampie przez 2 min.

Aplikacja pod żel albo bazę hybrydową:

- nanosimy bardzo cienką warstwę bazy hybrydowej lub żelu konstrukcyjnego

- aplikujemy pajetki na mokrą nawierzchnię paznokcia,

- utwardzamy w lampie,

- nadbudowujemy paznokieć bazą hybrydową transparentną (ewentualnie inną o poziomie krycia do 50%) lub żelem transparentnym (lub innym o poziomie krycia do 50%), aby pajetki nie przestały błyszczeć,

- utwardzamy w lampie,

- opracowujemy paznokieć i nabłyszczamy.

Uwagi:

Przy nabłyszczaniu większych pajetek używamy topów o większej gęstości, aby dobrze przykryć całe folie.

Do uzyskania efektu matowego polecamy Top Velvet, natomiast do efektu błyszczącego - Top Long Lasting.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Mega hit kolekcji pyłków i efektów Mix Gloss. Holograficzne pajetki wykorzystywane w przeróżnych stylizacjach, także w popularnym ostatnio trendzie Princess Nails (żelowe ombre z brokatem przy skórkach).

Dzięki zróżnicowaniu wielkości pajetek produkt jest absolutnie idealny do tworzenia trójwymiarowego połysku na paznokciach. Mniejsze pajetki są bardziej perłowe, transparentne, zaś duże wyglądają jak lustro, tafla, co w połączeniu tworzy ciekawe efekty wizualne.

Aplikując Blue Pearl na jasne tło, uzyskamy błyszczenie od delikatnego różu poprzez błękit, seledyn, aż po fiolet. Nakładając go na ciemniejsze kolory wydobędziemy więcej odcieni złota i miedzi. Niekwestionowany niezbędnik każdej stylistki.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl