Top Coat No Wipe 10 g

Top Coat No Wipe NEW to produkt bestsellerowy i wielokrotnie nagradzany. Cechuje się niewiarygodną trwałością i długotrwałym blaskiem. Odporny na zarysowania, przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Słynie z efektu „mokrego błyszczenia” aż do 5 tygodni. Nie posiada dyspersji, a po utwardzeniu jest idealnie gładki. Nie posiada zapachu, łatwo i gładko się piłuje nie zapychając frezów.

49,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

KUP W ZESTAWIE O 10% TANIEJ
Top Coat No Wipe 10 g | Slowianka Nails
10%
+
Rubber Base Gel 10g | Slowianka Nails
10%
=
Oszczędzasz: 10,00 zł
Razem: 89,98 zł
Kup w zestawie z rabatem 15%
=
Oszczędzasz: 30,00 zł
Razem: 169,98 zł

Top Coat o rzadkiej konsystencji, średnio się poziomuje, dlatego dobrze się nim pracuje. Nie zalewa skórek klienta nie tworzy dodatkowej grubości. Daje mocny połysk, który utrzymuje się do 5 tygodni.

Jest dość trwały i nie wyciera sie z końcówek paznokci. Top coat bez warstwy inhibicyjnej.

Aplikujemy na kolor hybrydowy lub żele (w tym acrygel i acryl) cienutką warstwę i wkładamy do lampy na okreslony czas wg klasyfikacji lampy.

Po wyjęciu z lampy przez około 4 sekundy nie dotykamy powierzchni palcami - Top Coat No Wipe musi się zeszklić.

Top Coat No Wipe NEW to produkt bestsellerowy i wielokrotnie nagradzany. Cechuje się niewiarygodną trwałością i długotrwałym blaskiem. Odporny na zarysowania, przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Słynie z efektu „mokrego błyszczenia” aż do 5 tygodni. Nie posiada dyspersji, a po utwardzeniu jest idealnie gładki. Nie posiada zapachu, łatwo i gładko się piłuje, nie zapychając frezów. Posiada niską blokadę UV, dlatego w przypadku podróży w ciepłe kraje polecamy zastosowanie Top Coat Gloss Pro White. Po utwardzeniu w lampie należy odczekać 4-5 sekund i uważać, aby nie dotknąć powierzchni paznokcia, ponieważ możemy odbić ślad, który pozostanie na powierzchni. Po wystygnięciu Top Coat No Wipe uzyskuje niezwykłą twardość i wytrzymałość.
Sprawdza się nie tylko przy zabezpieczaniu i nabłyszczaniu płytki, ale także jako baza do wcierania produktów sypkich: między innymi metalicznych pigmentów. Jest bardzo elastyczny - kauczukowy, możemy więc go używać zarówno przy hybrydach jak i różnych rodzajach paznokci sztucznych. Dzięki swojej strukturze amortyzuje wraz z paznokciem naturalnym - nie pęka, nie robi się na nim pajęczynka.
Ma rzadką konsystencję, więc nie sprawdzi się u osób intensywnie pracujących dłońmi. Przy takich klientkach rekomendujemy zastosowanie Top Coat Long Lasting, lub położenie Top Coat No Wipe dwoma warstwami: pierwszą utwardzamy 10 sekund, a drugą 90 sekund.
Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, HEMA, Ditrimethylopropane Tetraacrylate, Pentaerythrityl Tetramercaptopropionate, Trimethylbenzoy Diphenylphosphine Oxide, Polyether-Modified Polysiloxanew, p-Hydroxyanisole.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl