Pyłek Pink Gloss 0,5g

Jednym z odcieni kolekcji jest Pink Gloss. Nadaje on świetlistego połysku i zmienia kolory od różów do fioletów. Fantastyczna propozycja na wieczorne wypady do klubu lub imprezę karnawałową.

27,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Serię Cameo Gloss cechuje przede wszystkim transparentność, ale dodatkową korzyścią jest fakt, że każdy z odcieni kolekcji nadaje paznokciom innego połysku. Twój manicure zyska iście kameleonowy charakter w błyszczącej ozdobie.

Sprasowany w słoiczku produkt jest bardzo łatwy w aplikacji. Jego zbita konsystencja zapobiega brudzeniu i rozsypywaniu się, co przekłada się na jego wydajność. Wystarczy otworzyć opakowanie i zacząć pracę bez zbędnych przygotowań.

Produkty kompatybilne z Cameo Gloss:

Każda z Pań ma z pewnością swoją własną wizję łączenia różnych produktów od Slowianka Nail Trends. My polecamy łączenie pyłków z pastelowymi kolekcjami hybrydowymi np. Candy Queen lub Yummy, czy modnymi kolekcjami neonowymi, jak np. Colour Therapy, Bubble Gum czy Pastel Muffin.

Na cokolwiek się nie zdecydujesz, Cameo Gloss sprawi, że efekt będzie oszałamiający.

Metoda nakładania pyłków jest bardzo prosta. Dzieje się tak w związku ze wspomnianą wyżej kompaktową strukturą, ale również z racji krótkiego czasu utwardzania pod lampą (15 – 20 sekund). Produkt nakładamy na jeszcze gorący top. I tyle pracy, a efekt jest niebywale długotrwały.

Produkty Cameo Gloss można stosować na wszystkie kolory, które już nosimy. Jedynie od Twojej wyobraźni zależy, jaką błyszczącą kompozycję pragniesz uzyskać.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Jeżeli myślałaś o nadaniu swoim paznokciom wyjątkowego, nowego wyglądu, który będzie błyszczał dosłownie i w przenośni sprawdź niesamowitą ofertę kolekcji Cameo Gloss od Slowianka Nail Trends.

Te 6 pyłków prasowanych o wyrazistych barwach, przemieni podkładowe kolory w prawdziwie magiczne lśnienie. Połyskliwe i trwałe produkty serii Cameo Gloss zapewnią Twoim dłoniom należny im blask.

Jednym z odcieni kolekcji jest Pink Gloss. Nadaje on świetlistego połysku i zmienia kolory od różów do fioletów. Fantastyczna propozycja na wieczorne wypady do klubu lub imprezę karnawałową.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl