Pyłek Copper Gloss 0,5g

Copper Gloss to jeden z 6 kolorów kolekcji. Cechują go odcienie ciepłego złota i żółtego, ale również pojawiają się akcenty niebieskie w postaci błękitno-turkusowego błyszczenia. Idealny dla lubiących eksperymenty z gamą kolorystyczn

27,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa

Produkty Cameo Gloss charakteryzują się transparentnością, a każdy z odcieni kolekcji stworzy niepowtarzalny i połyskliwy kolor. To wyjątkowa odsłona hybrydowego manicure.

Pyłki są sprasowane, czyli mają kompaktową strukturę, co znacznie usprawnia pracę z nimi. Po otwarciu słoiczka z produktem mamy pewność, że nic się nie rozsypie i dodatkowo unikniemy zabrudzeń. Zbita formuła zapewnia też wydajność produktu.

Produkty kompatybilne z Cameo Gloss:

Każda z Pań ma z pewnością swoją własną wizję łączenia różnych produktów od Slowianka Nail Trends. My polecamy łączenie pyłków z pastelowymi kolekcjami hybrydowymi np. Candy Queen lub Yummy, czy modnymi kolekcjami neonowymi, jak np. Colour Therapy, Bubble Gum czy Pastel Muffin.

Na cokolwiek się nie zdecydujesz, Cameo Gloss sprawi, że efekt będzie oszałamiający.

Użycie produktów Cameo Gloss jest niezwykle proste i bardzo szybkie. W gorący, wyjęty z lampy top wcieramy pyłki, a następnie utwardzamy je jedynie przez 15 – 20 sekund. Ta metoda gwarantuje trwały i zachwycający manicure, który można nosić przez długi czas.

Pyłki Cameo Gloss można nakładać na wszystkie kolory, które zdobią nasze paznokcie. Efekty będą naprawdę spektakularne.

Marzą Ci się paznokcie, które będą mienić się kolorami na wzór skóry kameleona, a dodatkowo ich magiczne lśnienie odmieni Twój manicure? Nic prostszego. Wystarczy, że sięgniesz po kolekcję Cameo Glos, którą znajdziesz w ofercie Slowianka Nail Trends.

Na serię składa się 6 pyłków prasowanych, które po nałożeniu na kolory podkładowe przemienią Twoje paznokcie w lśniące i fascynujące kompozycje, które rozświetlą każdy dzień.

Copper Gloss to jeden z 6 kolorów kolekcji. Cechują go odcienie ciepłego złota i żółtego, ale również pojawiają się akcenty niebieskie w postaci błękitno-turkusowego błyszczenia. Idealny dla lubiących eksperymenty z gamą kolorystyczną.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl