Pyłek dekoracyjny Water Shiny Effect

Water Shiny Effect jest spektakularną nowością wśród pyłków dekoracyjnych. Jego fakturę tworzy różna gradacja okrągłych drobinek o barwie błękitno-lagunowej: większych, średnich i mniejszych. Dodatkową fakturę wprowadza zawartość proszku w kolorze błękitno lagunowym.

Pyłek Water Shiny posypany na dwie warstwy utwardzonej hybrydy 285 z Rio Collection i Top Coat No Wipe, da piękny efekt typu "shiny".

27,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa

Należy posypać wysuszona hybrydę pokrytą Top Coat No Wipe, aż do uzyskania nasączenia pyłku i suchej, błyszczącej powierzchni płytki.
Suszyć pod lampą przez 90 sekund. Należy usunąć nadmiar pyłku. Po tym, dosuszyć przez 10 sekund pod lampą. Doskonale sprawdzi się, w całym procesie, Art Organizer od Słowianka Nail Trends

Water Shiny Effect jest piękną nowością, którą proponuje Slowianka Nail Trends. Błyszcząca powierzchnia takiej stylizacji manicure musi kojarzyć się z błękitno-turkusową laguną okoloną złotym piaskiem, której powierzchnia błyszczy, rozświetlana promieniami słońca odbitymi od lustra wody. To wymarzona dekoracja manicure na letnie miesiące. Zimą będzie przypominać o cudownym lecie i słonecznych krajach.
Ten piękny efekt stylizacji manicure jest wynikiem połączenia różnej gradacji drobinek - od większych, przez średnie, do najmniejszych. Wszystkie są w kolorze błękitno-lagunowym. Ten dekor uzupełnia drobny proszek, również w kolorze błękitno-lagunowym. Całość daje styl “shiny”.

Kolor zostaje podbity przez zastosowanie dwóch warstw lakieru hybrydowego 285 z Rio Collection. Stylistka paznokci posypuje wysuszona hybrydę pokrytą Top Coat No Wipe, aż do uzyskania nasączenia pyłku i suchej, błyszczącej powierzchni płytki. Suszyć pod lampą przez 90 sekund. Należy usunąć nadmiar pyłku. Po tym, dosuszyć przez 10 sekund pod lampą. Doskonale sprawdzi się, w całym procesie, Art Organizer od Slowianka Nail Trends.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl
Produkty komplementarne
  1. Art organizer | Slowianka Nails
    Art organizer
    Special Price 15,00 zł Taniej o 10zł -10off 25,00 zł
    Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,00 zł