Efekt Gold Pearl 0,5g

Oryginalny efekt z kolekcji Mix Gloss. Od pozostałych różni się tym, że tworzy na paznokciu bardzo popularną strukturę tzw. efekt syrenki, czyli imitację hologramowych, perłowych łusek. Stosując produkt na różne kolory otrzymujemy niepowtarzalne efekty perłowego błyszczenia, każdy wyjątkowy i niepowtarzalny.

27,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
  • małe, okrągłe drobinki o tej samej wielkości,

  • cienkie płatki (przy aplikacji na top nie robią grubości), elastyczne, łatwo nakładają się na brzegach i pod kątem,

  • średnia waga, produkt nie jest zbyt lotny, łatwo zebrać go za pomocą Art Organizera (przy mocniejszym podmuchu powietrza może się jednak rozsypać),

  • kolor perłowy kameleon,

  • 50% poziom krycia drobinek.

Efekt Gold Pearl pozwala na zjawiskowe wykończenie każdej stylizacji. Łatwość aplikacji sprawia, że praca z nim jest łatwa i przyjemna. Można stosować go na wiele różnych sposobów, a efekt końcowy zależy już tylko od umiejętności i kreatywności stylisty. Przedstawiamy dwie klasyczne metody.

Aplikacja na dyspersję produktu hybrydowego (nie na mokrą hybrydę):

- nakładamy pierwszą warstwę lakieru hybrydowego,

- utwardzamy w lampie przez 30 sek.,

- nakładamy drugą warstwę hybrydy,

- utwardzamy w lampie przez 30 sek.,

- na dyspersję przyklejamy poszczególne pajetki tworząc docelowy wzór,

- na mokro, bardzo ostrożnie nakładamy Top Long Lasting (dla uzyskania błyszczącego efektu) lub Top Velvet (aby uzyskać efekt matowy), nie drapiąc pędzelkiem i uważając, aby nie podnieść pajetek,

- utwardzamy w lampie od 90 sek. do 2 min.

Aplikacja na nieutwardzony top:

- nakładamy pierwszą warstwę lakieru hybrydowego,

- utwardzamy w lampie przez 30 sek.,

- nakładamy drugą warstwę lakieru,

- utwardzamy w lampie przez 30 sek.,

- nabłyszczamy topem Long Lasting, topem No Wipe lub topem Velvet nakładając bardzo cienką warstwę,

- przyklejamy pajetki do nieutwardzonej powierzchni paznokcia lub sypiemy; jeśli sypiemy, zakładamy czystą rękawiczkę i palcem przyklepujemy pajetki tak, aby nie stawały na krawędzi lub korzystamy z załączonego do zestawu aplikatora,

- utwardzamy w lampie przez 10 sek. (aby top całkowicie się nie utwardził),

- nabłyszczamy topem w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać matowy czy błyszczący, ważne by miał dużą gęstość (zabezpieczenie pajetek przed przecieraniem zwłaszcza z wolnego brzegu)

- utwardzamy w lampie.

Uwagi:

Podczas aplikacji pamiętamy o zastosowaniu Art Organizer, aby zebrać niewykorzystane pajetki. Do przyklejania pojedynczych drobinek używamy drewnianego patyczka albo silikonowego pędzelka, którym łapiemy poszczególne pajetki i przyklejamy do paznokcia.

Komplementarne produkty: Top Velvet, Top Long Lasting, Top No Wipe

Oryginalny efekt z kolekcji Mix Gloss. Od pozostałych różni się tym, że tworzy na paznokciu bardzo popularną strukturę tzw. efekt syrenki, czyli imitację hologramowych, perłowych łusek. Stosując produkt na różne kolory otrzymujemy niepowtarzalne efekty perłowego błyszczenia, każdy wyjątkowy i niepowtarzalny. Na jasnym lakierze uzyskamy więcej odcieni błękitu, fioletu i różu. Pod odpowiednim kątem padania światła możemy też dostrzec.

delikatne, perłowe złoto i seledyn. Przy aplikacji na ciemne tło otrzymamy kolory miedziane, złote i seledynowe, ale zauważymy też róż i fiolet. Delikatna odsłona kolorów tęczy. Efekt można nakładać na top, pod top zarówno błyszczący jaki i matowy. Gold Pearl rewelacyjnie nadaje się do stylizacji 3D, aquarium design, na całość paznokcia, elementami i punktami. To kreatywność stylisty jest jedynym ograniczeniem wykorzystania efektu w pracy z paznokciem.
Polyethylene terephthalate, Acrylates copolymer, Aluminum