Top Coat No Wipe NEW 10 ml

Top Coat No Wipe NEW to produkt bestsellerowy i wielokrotnie nagradzany. Cechuje się niewiarygodną trwałością i długotrwałym blaskiem. Odpory na zarysowania, przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Słynie z efektu „mokrego błyszczenia” do 5 tygodni. Nie posiada dyspersji, a po utwardzeniu jest idealnie gładki. Nie posiada zapachu, łatwo i gładko się piłuje - nie zapychając frezów.
Special Price 39,99 zł Taniej o 10zł 49,99 zł

Top Coat o rzadkiej konsystencji, średnio się poziomuje, dlatego dobrze się nim pracuje. Nie zalewa skórek klienta nie tworzy dodatkowej grubości. Daje mocny połysk, który utrzymuje się do 5 tygodni.

Jest dość trwały i nie wyciera sie z końcówek paznokci. Top coat bez warstwy inhibicyjnej.

Aplikujemy na kolor hybrydowy lub żele (w tym acrygel i acryl) cienutką warstwę i wkładamy do lampy na okreslony czas wg klasyfikacji lampy.

Po wyjęciu z lampy przez około 4 sekundy nie dotykamy powierzchni palcami - Top Coat No Wipe musi się zeszklić.

Top Coat No Wipe NEW to produkt bestsellerowy i wielokrotnie nagradzany. Cechuje się niewiarygodną trwałością i długotrwałym blaskiem. Odpory na zarysowania, przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Słynie z efektu „mokrego błyszczenia” do 5 tygodni. Nie posiada dyspersji, a po utwardzeniu jest idealnie gładki. Nie posiada zapachu, łatwo i gładko się piłuje - nie zapychając frezów. Posiada niską blokadę UV, dlatego w przypadku podróży w ciepłe kraje polecamy zastosowanie Top Coat Gloss Pro White. Po utwardzeniu w lampce należy odczekać 4-5 sekund i uważać, aby nie dotknąć powierzchni paznokcia, ponieważ możemy pozostawić ślad, który pozostanie na powierzchni. Po wystygnięciu Top Coat No Wipe uzyskuje niezwykłą twardość i wytrzymałość. Sprawdza się nie tylko przy zabezpieczaniu i nabłyszczaniu płytki, ale także jako baza do wcierania produktów sypkich: między innymi metalicznych pigmentów. Jest bardzo elastyczny - kauczukowy, możemy ich więc używać zarówno przy hybrydach jak i różnych rodzajach paznokci sztucznych. Dzięki swojej strukturze amortyzuje wraz z paznokciem naturalnym - nie pęka, nie robi się na nim pajęczynka. Ma rzadką konsystencję, więc nie sprawdzi się u osób intensywnie pracujących dłońmi. Przy takich klientkach rekomendujemy zastosowanie Top Coat Long Lasting , lub położenie Top Coat No Wipe dwoma warstwami: pierwszą utwardzamy 10 sekund, a drugą 90 sekund.
Aliphatic Urethane Acrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Acrylates Copolymer, Dimethicone, Styrene/Acrylate Copolymer
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Top Coat No Wipe NEW 10 ml
Twoja ocena