Top Coat No Wipe 10ml

Top Coat No Wipe NEW to produkt bestsellerowy i wielokrotnie nagradzany. Cechuje się niewiarygodną trwałością i długotrwałym blaskiem. Odporny na zarysowania, przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Słynie z efektu „mokrego błyszczenia” aż do 5 tygodni. Nie posiada dyspersji, a po utwardzeniu jest idealnie gładki. Nie posiada zapachu, łatwo i gładko się piłuje nie zapychając frezów.

49,99 zł
paypo
Top Coat No Wipe NEW to produkt bestsellerowy i wielokrotnie nagradzany. Cechuje się niewiarygodną trwałością i długotrwałym blaskiem. Odporny na zarysowania, przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Słynie z efektu „mokrego błyszczenia” aż do 5 tygodni. Nie posiada dyspersji, a po utwardzeniu jest idealnie gładki. Nie posiada zapachu, łatwo i gładko się piłuje, nie zapychając frezów. Posiada niską blokadę UV, dlatego w przypadku podróży w ciepłe kraje polecamy zastosowanie Top Coat Gloss Pro White. Po utwardzeniu w lampie należy odczekać 4-5 sekund i uważać, aby nie dotknąć powierzchni paznokcia, ponieważ możemy odbić ślad, który pozostanie na powierzchni. Po wystygnięciu Top Coat No Wipe uzyskuje niezwykłą twardość i wytrzymałość.
Sprawdza się nie tylko przy zabezpieczaniu i nabłyszczaniu płytki, ale także jako baza do wcierania produktów sypkich: między innymi metalicznych pigmentów. Jest bardzo elastyczny - kauczukowy, możemy więc go używać zarówno przy hybrydach jak i różnych rodzajach paznokci sztucznych. Dzięki swojej strukturze amortyzuje wraz z paznokciem naturalnym - nie pęka, nie robi się na nim pajęczynka.
Ma rzadką konsystencję, więc nie sprawdzi się u osób intensywnie pracujących dłońmi. Przy takich klientkach rekomendujemy zastosowanie Top Coat Long Lasting, lub położenie Top Coat No Wipe dwoma warstwami: pierwszą utwardzamy 10 sekund, a drugą 90 sekund.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Top Coat No Wipe 10ml
Twoja ocena