Pyłek Peach Gloss 0,5g

Kolekcja Cameo Gloss to sześć wyjątkowych, pyłków prasowanych, które nadadzą każdemu podkładowi wyjątkową, lśniącą poświatę. Holograficzny efekt tafli kameleona. Aplikujemy w gorący top i utrwalamy w lampie 15-20 sek. Pięknie wygląda pod Top Velvet. Bardzo miałka struktura, która dzięki sprasowanej formuje nie rozsypuje się i produkt jest bardzo wydajny.
27,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Miałkość i transparentność to cechy charakterystyczne produktu Cameo Gloss. Zbliżone do wręcz kameleonowych barw uwiodą świetlistym połyskiem w różnych wersjach kolorystycznych. Twoje paznokcie zyskają bajkowy, mieniący się blask, który stworzy oryginalną kompozycję.

Ogromnym atutem produktu jest jego sprasowana formuła, co w dużej mierze ułatwia aplikację i sprawia, że produkt jest bardzo wydajny. Podczas nakładania nic się nie rozsypuje i nie brudzi. Brak sypkości sprawia, że praca z Cameo Gloss jest łatwa, ale dokładna i profesjonalna.


Produkty kompatybilne z Cameo Gloss:
Do produktów Cameo Gloss pasują praktycznie wszystkie kolekcje hybrydowe. Sama decydujesz jaki efekt pragniesz uzyskać. Polecamy łączyć Cameo Gloss z pastelowymi kolekcjami takimi, jak Candy Quen lub Yummy, ale również doskonałym połączeniem będą neonowe kolekcje: Bubble Gum, Colour Therapy, Pastel Muffin.

Bez względu, na jakie połączenia się zdecydujesz, Twoje paznokcie będą mienić się wspaniałymi barwami, które oczarują magicznym blaskiem.

Sposób nakładania produktów Cameo Gloss jest niezmiernie prosty i zaskakująco szybki. Na nałożony jeszcze gorący top wystarczy nanieść przykładowo Peach Gloss i utwardzać pod lampą przez 15 - 20 sekund. I od razu możesz cieszyć się spektakularnym efektem lśniących paznokci.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Slowianka Nail Trends prezentuje wyjątkową kolekcję pyłków prasowanych Cameo Gloss. Jeżeli myślisz, aby nadać swoim paznokciom niesamowicie połyskliwego efektu, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Na kolekcję składa się 6 magicznie lśniących odcieni, które po nałożeniu na podkład kolorystyczny zamienią go w błyszczący manicure doskonały na każdą okazję.

Peach Gloss to jeden z odcieni gamy kolorystycznej. Wyróżnia go ciepło-złoty połysk, miedziane i brzoskwiniowe świetliste barwy, które świetnie sprawdzą się w codziennych stylizacjach, jak i w tych bardziej eleganckich.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl