Pyłek Minty Gloss 0,5g

Kolekcja Cameo Gloss to sześć wyjątkowych, pyłków prasowanych, które nadadzą każdemu podkładowi wyjątkową, lśniącą poświatę. Pięknie wygląda pod Top Velvet. Bardzo miałka struktura, która dzięki sprasowanej formuje nie rozsypuje się i produkt jest bardzo wydajny.

Minty Gloss to odcień, który będzie świecił w odcieniach fioletu, różu i turkusu. Idealnie sprawdzi się na co dzień, jak i podczas nocnej, szalonej zabawy.

27,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Produkty z serii Cameo Gloss połyskują na paznokciach, a każdy z 6 odcieni zapewnia zupełnie inny, niepowtarzalny kolor. Cameo Gloss wyróżnia się swoją transparentnością i efektem kameleonowych barw. Świetlisty blask to znak rozpoznawczy tej kolekcji.

Bardzo cenną właściwością tej serii jest kompaktowa struktura, dzięki której aplikacja jest bardzo łatwa i wygodna. Po otwarciu słoiczka nic się nie rozsypuje, nie trzeba martwić się zabrudzeniami i dodatkowo produkt jest super wydajny.

 

Produkty kompatybilne z Cameo Gloss:

Slowianka Nail Trends rekomenduje użycie bardzo wielu kolekcji hybrydowych w połączeniu ze świetlistymi Cameo Gloss. Należą do nich przykładowo delikatne, pastelowe Candy Quenn Collection czy Yummy. Bardzo modne neonowe kolekcje, jak Bubble Gum, Colour Therapy czy Pastel Muffin również idealnie sprawdzą się z Cameo Gloss.

Sposób użycia jest niezwykle łatwy i precyzyjny. Na nałożony gorący top wcieramy wybrany produkt z gamy kolorystycznej Cameo Gloss, a następnie utwardzamy całość w lampie jedynie przez 15 – 20 sekund. Natomiast uzyskanym efektem można cieszyć się niezmiernie długo.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Manicure hybrydowy to coraz częściej wybierany rodzaj zdobienia paznokci. Wiele różnorodnych kolekcji kolorystycznych pozwala tworzyć wyjątkowe kombinacje, które zachwycą każdego i sprawdzą się w każdych okolicznościach.

Spektakularny efekt lśniących paznokci gwarantuje kolekcja Cameo Gloss od Slowianka Nail Trends. To 6 niesamowicie połyskujących pyłków prasowanych, które nadają efekt magicznego blasku każdemu z posiadanych już podkładów kolorystycznych.

Minty Gloss to odcień, który będzie świecił w odcieniach fioletu, różu i turkusu. Idealnie sprawdzi się na co dzień, jak i podczas nocnej, szalonej zabawy.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl