Pyłek Blue Gloss 0,5g

Blue Gloss to odcień błyszczenia, który zmienia się od niebieskich po fioletowe kolory. Można z powodzeniem używać go na co dzień, jak i na bardziej szalone okazje.

27,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

To, co wyróżnia Cameo Gloss od innych produktów to miałkość mąki, transparentność, ale przede wszystkim mieniące się kameleonowe barwy, które nadadzą paznokciom za każdym razem innego połysku w zależności od danego zestawu kolorystycznego.

Kolejną zaletą kolekcji jest sprasowana formuła, która znacznie ułatwia i usprawnia pracę z produktami Cameo Gloss. Po otwarciu słoiczka nic się z niego nie wysypuje, produkt nie powoduje niechcianych zabrudzeń i jest przy tym bardzo wydajny.

Produkty kompatybilne z Cameo Gloss:

Każda z Pań ma z pewnością swoją własną wizję łączenia różnych produktów od Slowianka Nail Trends. My polecamy łączenie pyłków z pastelowymi kolekcjami hybrydowymi np. Candy Queen lub Yummy, czy modnymi kolekcjami neonowymi, jak np. Colour Therapy, Bubble Gum czy Pastel Muffin.

Na cokolwiek się nie zdecydujesz, Cameo Gloss sprawi, że efekt będzie oszałamiający.

Używanie produktów z kolekcji Cameo Gloss nie powoduje żadnych niechcianych utrudnień. Bardzo prosta i wyjątkowo szybka metoda nakładania polega na wtarciu pyłków w gorący, wyjęty z lampy top, a następnie utwardzenie ich jedynie przez 15 - 20 sekund. Nie potrzebujesz spędzić w salonie dużo czasu, żeby cieszyć się olśniewającymi efektami.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Kolekcja Cameo Gloss to wyjątkowy produkt od Slowianka Nail Trends. W jej skład wchodzi 6 pyłków prasowanych o ciepłych, głębokich i wyrazistych barwach. Nadają paznokciom niesamowitego połysku i bajkowego lśnienia.

Barwne odcienie z serii Cameo Gloss, kedy nałoży się je na kolor podkładowy zmieniają Twój manicure w niepowtarzalne i zachwycające, a dodatkowo błyszczące dzieło.

Blue Gloss to odcień błyszczenia, który zmienia się od niebieskich po fioletowe kolory. Można z powodzeniem używać go na co dzień, jak i na bardziej szalone okazje.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl