Pyłek dekoracyjny Capoeira Pink Effect

Capoeira Pink Effect jest dekoracyjnym pyłkiem w neonowym różowym kolorze. Jego barwę tworzą drobinki - półtransparentne, holograficzne, złoto-seledynowe i różowo błyszczące, a także intensywnie różowe piksele, które decydują o wyrazistości stylizacji. Pięknie wygląda nasypany przez stylistkę paznokci na 287 Starfish z Rio Collection.

27,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS

Posypać dekoracyjny pyłek na dwie warstwy hybrydy pokrytej przy użyciu Top Coat No Wipe i wysuszyć pod lampą przez 90 sekund.
Po usunięciu nadmiaru pyłku, do czego przyda się Art Organizer od Slowianak Nail Trends, należy utwardzić powierzchnię stylizacji paznokci jeszcze przez 10 sekund pod lampą.

Capoeira Pink Effect jest kolejną nowością wśród dekoracyjnych pyłków od Slowianka Nail Trends. Róż jest barwą lubianą przez wiele klientek i nigdy nie wychodzi z mody. A może dodać do niego pyłek, który posiada neonowo-różowe drobinki? Wśród nich znajdują się także złoto-seledynowe i różowo-błyszczące a także intensywnie różowe piksele.
Stylizacja paznokci ozdobiona Capoeira kojarzy się z różowym deserem posypanym zmielonymi cekinami. Można się nim cieszyć i latem, i zimą.

Capoeira wygląda pięknie nasypana na lakier hybrydowy 287 z Rio Collection. Stylistka manicure nasypie ten dekoracyjny pyłek na dwie warstwy hybrydy pokrytej przy użyciu Top Coat No Wipe i wysuszy pod lampą przez 90 sekund. Po usunięciu nadmiaru pyłku, do czego przyda się Art Organizer od Slowianka Nail Trends, należy utwardzić powierzchnię stylizacji paznokci jeszcze przez 10 sekund pod lampą. Teraz piękna, delikatna, kobieca stylizacja paznokci jest gotowa!