Frez E15 Mini Kuleczka

Frez o delikatnym, diamentowym napyleniu. Przeznaczony do ścinania i frezowania martwego naskórka. Pozwala na ścięcie tylko i wyłącznie widocznej skórki przy paznokciu, nie wolno pracować nią głębiej lub na opuszkach. Przeznaczony tylko do suchych i delikatnych skórek, nawet tych zaczerwienionych. 

35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
E15 tępa igiełka to frez o delikatnym, diamentowym napyleniu. Przeznaczony do ścinania i frezowania martwego naskórka, zastępuje nożyczki lub cążki. Pozwala na ścięcie tylko i wyłącznie widocznej skórki przy paznokciu, nie wolno pracować nią głębiej lub na opuszkach. Ma to samo zastosowanie co Slowiankowa niebieska kuleczka, ale jest dużo delikatniejsza. Przeznaczony do suchych i delikatnych skórek, nawet tych zaczerwienionych. 
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl