Frez E9 Igiełka Niebieska

Frez E9 Igiełka Niebieska jest frezem z diamentowym napyleniem o gradacji 180. Ma kształt dość ostrej igły. Używa się go głównie do wypiłowania wnęki lub dziurki w naturalnej płytce paznokciowej dla umocowania dekoracji manicure. Stylistka paznokci ozdobi, dzięki takim wgłębieniom, płytkę cyrkonią lub kuleczką, które estetycznie wtopią się w preparat sztuczny, bez ryzyka zalania. <br>Frez E9 nadaje sie do dezynfekcji i sterylizacji, przy zachowaniu pełnego cyklu sterylizacyjnego zachowuje estetyczny wygląd.

35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Frez E9 Igiełka Niebieska z oferty Slowianka Nail Trends należy do frezów z diamentowym napyleniem. Ma gradację 180. Jest najrzadziej używanym frezem, gdyż może być niebezpieczny dla klienta, mimo to bywa niezbędny w salonie manicure. Stosowany jest do wypiłowania wnęki lub dziurki w naturalnej płytce paznokciowej przed ozdabianiem manicure. Stylistka paznokci, dzięki użyciu Igiełki Niebieskiej, skutecznie wtopi cyrkonię lub kuleczkę w materiał sztuczny, bez ryzyka zalania dekoracji. Dolny stożek cyrkonii, zatopiony we wnęce wykonanej w paznokciu, tak jak i kuleczka, mocno się trzyma, ozdoba jest trwała i zachowuje swoją charakterystyczna powierzchnię.
Frez E9 nadaje się do każdego rodzaju dezynfekcji i sterylizacji. Dla utrzymania estetycznego wyglądu frezu należy wykonać pełny cykl sterylizacyjny. Igiełka Niebieska nie może być używana dla piłowania preparatów sztucznych.