Frez E19

Frez E19 z diamentowym, wyrównanym, mocnym nasypem, idealny do pracy przy skórkach oraz paznokciach naturalnych. Świetnie sprawdza się przy opracowywaniu skórek w manicure kombinowanym i frezarkowym. Efektownie czyści on sinus paznokcia, świetnie odsuwa górny boczne wały skórek od płytki paznokciowej.

35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Frez E19 z diamentowym, wyrównanym, mocnym nasypem, idealny do pracy przy skórkach oraz paznokciach naturalnych. Świetnie sprawdza się przy opracowywaniu skórek w manicure kombinowanym i frezarkowym. Efektownie czyści on sinus paznokcia, świetnie odsuwa górny i boczne wały skórek od płytki paznokciowej. Przy Dream manicure z powodzeniem można ściąć nim skórkę, nie uszkadzając skóry w postaci jej rozrywów, zadziorów, zarysów. Spiłowanie skórki jest gładkie i równomierne. Gradacja tego frezu wynosi 180 jednostek (GREAD). Cienki frez jest silnie zaostrzony, wyglądem przypomina naostrzony nabój. Natomiast czubek jest nieco zaokrąglony, dlatego istnieje małe ryzyko zranienia przy tak ostrej końcówce. Takie właściwości powodują, że praca frezem jest szybka i efektowna, a wyczyszczenie skórek odbywa się w bardzo krótkim czasie.

Przy opracowywaniu skórek pracujemy frezem na niższych obrotach. Na maksymalnych obrotach, można ścinać skórki oraz przygotowywać paznokcie do Dream manicure. Ten produkt nadaje się do każdego rodzaju dezynfekcji, oraz do sterylizacji.