Frez F1

Frez F1 wykonany z węglika spiekanego, jest wyjątkowo mocny i ostry. Stylistka paznokci ściągnie nim żel, akryl i akry-żel, jak również skróci sztuczne paznokcie. Należy stosować F1 tylko do usuwania dużej ilości materiału sztucznego. Ten frez jest skuteczny w rękach prawo i leworęcznej stylistki manicure. Można go stosować przy prędkości od 20-25 tysięcy do maksymalnej prędkości obrotów frezarki. <br>Sterylizuje i dezynfekuje się go każdą ogólnie stosowaną techniką. Nie wolno używać F1 do zdejmowania hybrydy.

75,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Frez F1 z oferty Slowianka Nail Trends został wykonany z węglika spiekanego, jest bardzo mocny i niezwykle ostry. Stosuje się go do ściągania materiału sztucznego - żelu, akrylu i akryżelu oraz do skracania sztucznych paznokci. Usuwa grubą warstwę materiału sztucznego nawet za jednym pociągnięciem. Znacznie usprawnia to pracę stylistki paznokci, ponieważ narzędzie wtapia się głęboko w materiał, który łatwo się usuwa. Jest odpowiedni dla osoby i prawo i leworęcznej.
Frez F1 należy sterylizować i dezynfekować ogólnie stosowanymi metodami. Ten frez jest skuteczny przy obrotach frezarki od 20-25 tysięcy do maksymalnych, w zależności od funkcji wykonywanej przez stylistkę manicure. Nie wolno ściągać nim hybrydy, bo prowadzi to do ubytków w naturalnej płytce paznokciowej, ani pracować blisko skórek, bo skutkuje to ich uszkodzeniem.