Frez E12 Płomień

Frez E12 Płomień ma diamentowe napylenie o gradacji 180. Jest mocny i trwały, w kształcie płomienia z delikatnie zaokrągloną końcówką. Stosuje się go, jak frezy E2 i E8, przed wykonaniem manicure frezarkowego i kombinowanego, ale również przed nałożeniem hybrydy. Frez E12 Płomień w rękach profesjonalnej stylistki paznokci skutecznie oczyści i odsunie wały boczne naturalnej płytki paznokciowej i wsunie się pod wał górny. <br>Ten frez nadaje się do dezynfekcji i sterylizacji. Nie używa się go do piłowania sztucznych preparatów.

35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Frez E12 Płomień to frez z napyleniem diamentowym o gradacji 180 z bogatej oferty Slowianka Nail Trends. Ma kształt płomienia o delikatnie zaokrąglonej końcówce. Jest wytrzymały i trwały, pod warunkiem przeprowadzania pełnych cykli sterylizacji dla utrzymania estetyki wyglądu. Frez E12 pełni funkcje zbliżone do funkcji Frezu E2 i E8. Ma zastosowanie do manicure hybrydowego i kombinowanego. Dodatkowo, można używać Frezu E12 przed nałożeniem hybrydy. Przy jego pomocy stylistka paznokci oczyści i wyreguluje wały boczne naturalnej płytki paznokciowej, jednocześnie wyczyści i odsunie wał główny. Staranne wykonanie tych czynności gwarantuje bardzo dobre wykonanie stylizacji manicure.
W zależności od rodzaju skórek i paznokci klienta, należy stosować Frez E12 przy obrotach frezarki od 2 do 18 tysięcy, w dbałości o bezpieczeństwo klienta. Ten frez nadaje się do dezynfekcji i sterylizacji. Nie należy używać go do piłowania sztucznych preparatów.