Frez E5 Stożek

Frez E5 Stożek Ścięty używany jest do usuwania nabłonka oraz skórki górnej i przy wałach bocznych przed wykonaniem wszystkich rodzajów stylizacji manicure. Ma on diamentową, drobną posypkę, jest więc narzędziem delikatnym. Frez ten, profesjonalnie użyty w salonie manicure przez jedno przesunięcie po płytce, spiłowuje jednocześnie jej płaszczyznę i czubkiem redukuje skórkę górną. Stylistka paznokci może go używać do wszystkich typów frezarek. Zalecamy pracę frezem E5 przy obrotach maksymalnie do 40 tysięcy.

35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Frez E5 Stożek Ścięty z napyleniem diamentowym o gradacji 180 z oferty Slowianka Nail Trends używany jest do usuwania nabłonka z naturalnej płytki paznokciowej oraz skórki z górnego i bocznych wałów. Jest to czynność niezbędna każdorazowo przed nałożeniem zarówno klasycznego manicure, żelu, akrylu, hybrydy i przed przedłużaniem paznokci.
Frez F5 jest trwały, może długo służyć w salonie manicure, jeżeli jest prawidłowo użytkowany, czyli nie używa się go do piłowania preparatów sztucznych. Nieprawidłowe użycie powoduje ścieranie się diamentu.
Frez ten charakteryzuje się podwójnym pyleniem: spiłowuje płaszczyznę płytki paznokciowej i jednocześnie czubkiem reguluje i odsuwa skórkę wału górnego. Stosuje się go we wszystkich frezarkach przy maksymalnej prędkości do 40 tysięcy obrotów. Należy sterylizować go i dezynfekować przy pomocy dostępnych metod, z zachowaniem ciągu sterylizacyjnego, co utrzyma estetyczny wygląd narzędzia.