Frez F3

Precyzja pracy a przy tym trwałość i odporność materiału? To właśnie średni frez F3 – czyli nasz frez do zadań specjalnych! Frez F3 to przede wszystkim bardzo gęste, osadzone niezbyt głęboko ostrza, które idealnie nadają się do usunięcia hybrydy, żelu lub akrylu z szczególnie „trudnych” miejsc, jak zalane skórki.<br> Przeznaczony dla stylistów zarówno praworęcznych, jak i leworęcznych, a także do każdego rodzaju dezynfekcji i sterylizacji. <br>Idealnie sprawdzi się w profesjonalnym salonie kosmetycznym!

60,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Promocja walentynkowa
Tajna broń każdej stylistki, czyli frez do zadań specjalnych? Z całą pewnością odpowiadamy – Frez F3 od Slowianka Nail Trends!Z pomocą Frez F3 od Slowianka Nail Trends bez większego trudu można poradzić sobie z usunięciem hybrydy bądź akrylu z trudno dostępnych miejsc, takich jak zalane skórki. Zapomnij o użyciu diamentowych frezów, które przecież ulegają znacznemu tępieniu w kontakcie z produktami sztucznymi (jak żel, akryl, czy akrylożel), czy stosowaniu pilników, jakże nieestetycznie raniących skórki klientki! Wystarczy Frez F3 – i po problemie! Lecz to tylko jeden z wielu przykładów jego „super zadań”. Co mamy na myśli?
Frez F3 od Slowianka Nail Trends doskonale nadaje się także do opiłowania naturalnego paznokcia od spodu, tworzenia tunelu, czy czyszczenia płytki naturalnej z drugiej strony. To narzędzie znacznie ułatwiające wykonywanie z pozoru bardzo trudnych zadań! Frez F3 jest bardzo wąski i nieduży, a dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom z łatwością wchodzi w każdy zakamarek, usuwając produkt, który zalał skórki lub wlał się pod skórki, bez ryzyka ich uszkodzenia. Co więcej? Frez F3 od Slowianka Nail Trends charakteryzuje się bardzo dużą trwałością. Wykonany jest z niezwykle wytrzymałego materiału, czyli węglika spiekanego. Posiada płytkie wgłębienia – jego ostrza są bardzo gęste, jednak niezbyt głębokie. Przeznaczony jest do piłowania tworzyw sztucznych.
Jest odpowiedni do każdego rodzaju dezynfekcji oraz sterylizacji. Rewelacyjnie sprawdzi się w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym!
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl