Frez F5

Frez F5 z węglika spiekanego przeznaczony jest do pracy przy usuwaniu produktów sztucznych, utwardzonych, z trudno dostępnych miejsc przy paznokciu (przy skórkach lub z drugiej strony, przy tzw. Hipunichium). Przy pomocy tego frezu, styliści mogą lekko i płynnie usunąć nadprogramowy produkt, nie uszkadzając paznokci naturalnych.

60,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Frez F5 z węglika spiekanego przeznaczony jest do pracy przy usuwaniu produktów sztucznych, utwardzonych, z trudno dostępnych miejsc przy paznokciu (przy skórkach lub z drugiej strony, przy tzw. Hipunichium). Przy pomocy tego frezu, styliści mogą lekko i płynnie usunąć nadprogramowy produkt, nie uszkadzając paznokci naturalnych. Można go stosować również w takim wypadku, kiedy nieznaczna ilość produktu, dotknęła w którymś miejscu skórek i należy ją usunąć. Głównymi zastosowaniami tego frezu jest tworzenie artystycznych, nowatorskich kształtów na powierzchni płytki paznokciowej. Przy jego użyciu, styliści są w stanie wypiłowywać najbardziej kunsztowne reliefy i struktury na danych produktach sztucznych, położonych na paznokciach. Najczęściej takie prace tworzone są na mocnych i twardych produktach, czyli w żelu lub acrygelu.

Nadaje się on do każdego rodzaju dezynfekcji i sterylizacji. Należy szczególnie dbać o prawidłowy ciąg sterylizacyjny. Podczas pracy frezem, nie piłować produktów nieutwardzonych i mokrych (powoduje to zapychanie się frezu), po pracy - dokładnie oczyścić frez z resztek naskórka, a następnie można dać go do sterylizacji.