Frez F2

Szybki szlif bez ryzyka przegrzania? W końcu frez F2 wykonany jest z bardzo mocnego i trwałego materiału, jakim jest węglik spiekany. Jego wgłębienia są płytkie, ale częste, co umożliwia równomierne spiłowanie masy bez ryzyka uszkodzenia płytki naturalnej nawet w nieco mniej doświadczonych dłoniach! <br>Frez F2 przeznaczony jest do ściągania masy hybrydowej oraz żelowej. Odpowiedni dla stylistów zarówno praworęcznych, jak i leworęcznych. Rewelacyjnie sprawdzi się w każdym profesjonalnym salonie.

75,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Frez jest niezwykle przydatnym narzędziem, stosowanym zarówno do dokładnego opracowywania skórek, jak i usuwania stylizacji paznokci. To niewątpliwy sprzymierzeniec pracy każdej stylistki, szczególnie ceniącej swój czas oraz jak najwyższą jakość świadczonych przez siebie i swój salon usług! Dopiero zaczynasz swoją przygodę z frezarką i frezami? Bez obaw! Z frezem F2 od Slowianka Nail Trends nic złego nie może się przydarzyć!
Frez F2 przeznaczony jest do ściągania masy hybrydowej, a także żelowej – szczególnie na bardzo delikatnych paznokciach. Za sprawą niezwykle płytkich, jednakże gęstych wgłębień, delikatnie piłuje masę, nie zatapiając się w nią nazbyt głęboko. Dlatego jest to produkt wprost idealny dla każdej stylistki – zarówno tej bardzo doświadczonej, jak i kompletnie początkującej, dopiero co zaczynającej pracę z frezarką i frezami. Frez F2 zapewnia niezwykle dokładne ściągnięcie masy hybrydowej, bez najmniejszego ryzyka uszkodzenia naturalnej płytki paznokcia. To po prostu jakość i bezpieczeństwo pracy w jednym!
Wykonany jest z węglika spiekanego, który jest bardzo mocnym i trwałym materiałem. Gwarancja długiego czasu użytkowania? Zdecydowanie tak! Dodatkowym atutem jest fakt, iż Frez F2 przeznaczony jest do każdego rodzaju dezynfekcji i sterylizacji. Tak więc nie musisz martwić się o zakup żadnych specjalnych środków. Produkt dostosowany jest do potrzeb każdego salonu. Oczywiście mogą nim pracować styliści zarówno praworęczni, jak i leworęczni – bez wyjątków!