Frez E13 Kulka Średnia

Frez E13 Kulka Średnia to niebieska kuleczka z napyleniem diamentowym o gradacji 180. Jest mniejsza i delikatniejsza od Frezu E11 Kulka. Używa się Frez E13 dla większości klientów salonu manicure przed wykonaniem frezarkowej stylizacji paznokci. Ten frez jest skuteczny przy usuwaniu i regulowaniu skórek wzdłuż wałów bocznych i wału górnego przy typowej, naturalnej budowie i kształcie płytki paznokciowej. Frez E13 nadaje się do dezynfekcji i sterylizacji.
35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Frez E13 Kulka Średnia jest diamentowym frezem o gradacji 180 proponowanym przez Slowianka Nail Trends. Ma kształt niebieskiej kulki, nieco mniejszej i znacznie delikatniejszej niż Frez E11 Kulka. Frez F13 jest używany do regulowania i usuwania typowych skórek przy wałach bocznych i górnym wale przeciętnej wielkości i twardości naturalnej płytki paznokciowej. Ma zastosowanie u znacznej większości klientów salonu manicure. Stosuje się go przed wykonaniem manicure frezarkowego. Stylistka paznokci używa do pracy tym frezem najwyższych obrotów frezarki i stosuje zdecydowane, szybkie ale dokładne i łagodne ruchy. Frez ten wymaga dezynfekcji i sterylizacji. Dla utrzymania estetycznego wyglądu narzędzia należy przeprowadzić pełny cykl sterylizacyjny.
Frez E13 Kulka Średnia nie ma zastosowania do piłowania materiałów sztucznych.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl