Frez E10 Igiełka Czerwona

Frez E10 Igiełka Czerwona to bardzo mocny i ostry frez z napyleniem diamentowym o gradacji 150. Może być niebezpieczny dla klienta. Doświadczona stylistka manicure może użyć go do wypiłowania dziurki lub wnęki w naturalnej płytce paznokciowej dla umieszczenia dekoracji manicure. Tak umieszczona kuleczka, czy cyrkonia wtapia sie w materiał sztuczny, nie zalewa się i zachowuje swoje właściwości dekoracyjne.<br> Frez E10 nadaje się do dezynfekcji i pełnej sterylizacji dla zachowania wyglądu zewnętrznego.

35,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Frez E10 Igiełka Czerwona od Slowianka Nail Trends jest mocniejszy i ostrzejszy od Frezu E9. Ma napylenie diamentowe o gradacji 150. Jest bardzo rzadko używanym frezem, gdyż może być niebezpieczny dla klienta. Jest jednak niezbędny przy dekorowaniu manicure. Doświadczona stylistka paznokci może tym frezem wykonać dziurkę lub wnękę w naturalnej płytce paznokciowej i umieścić w niej kuleczkę lub cyrkonię. Taka technika gwarantuje skuteczne wtopienie dekoracji w płaszczyznę preparatu sztucznego. Ozdoba nie zalewa się, pozostaje w manicure na długo i zachowuje swój piękny wygląd przez długi czas.
Igiełka Czerwona nadaje się do wszystkich ogólnie stosowanych metod dezynfekcji i sterylizacji. Należy zastosować pełny cykl sterylizacji, aby ten frez diamentowy nie stracił swojego wyglądu. Nie stosuje się Frezu E10 do piłowania sztucznych materiałów.