379 Porcelain Base 8g

Porcelain Base jest hitem wśród preparatów Slowianka Nail Trends. Jest to mleczno-transparentna baza, nieco twardsza od Rubber Base.
Stylistka manicure może położyć na Porcelain Base wybrany top i szybka stylizacja jest gotowa. Utwardzanie zajmuje nieco ponad 60 sekund. Po użyciu dobrego topu z wysoką blokadą UV, świeży kolor utrzymuje się przez 4 - 5 tygodni.
Porcelain Base umożliwia nadanie paznokciom barwy białej i naturalnej. Porcelain Base dobrze trzyma się paznokci, skutecznie je poziomuje. Podkreśla głębię kolorów neonowych.
paypo

Kolorowe bazy o średnio-gęstej konsystencji oraz średniej lepkości. Bardzo dobrze się nimi nadbudowuje paznokcie naturalne nadajac odpowiednią grubość.

Bardzo dobrze usztywniają (wzmacniają) nawet długie i miękkie paznokcie naturalne.

Posiadają wysoką adhezję, dzieki czemu utrzymują się na paznokciach do 4 tygodni bez zapowietrzeń.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny (odsuwamy skórki, w razie potrzeby wykonujemy manicure),

  • usuwamy nabłonek przy skórkach, matowimy paznokieć blokiem polerskim 240, odpylamy,

  • odtłuszczamy paznokieć Cleaner lub Nail Prep (odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia),

  • nakładamy Ultra Bond (odczekujemy do wyschnięcia),

  • aplikujemy bazę, wcieramy cienką warstwę w strukturę paznokcia, w razie konieczoności od razu nadbudowujemy strukturę paznokcia,

  • utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy),

  • aplikujemy kolor hybrydowy lub wykonujemy French / Babyboomer, na końcu nakładamy Top Coat

Porcelain Base jest prawdziwym hitem wśród podkładowych preparatów od Słowianka Nails. Jest to piękna, mleczno-transparentna baza, nieco bardziej twarda od Rubber Base.
Gdy mamy niewiele czasu na wizytę w salonie manicure, a chcemy wyglądać ładnie i modnie bez względu na ilość wolnego czasu przeznaczonego na zadbanie o swoje dłonie, stylistka manicure może położyć na nasze paznokcie jedną, cienką warstwę Porcelain Base i na to tylko nasz wybrany top w ulubionym kolorze. Wówczas, szybka, modna stylizacja jest natychmiast gotowa. Wysychanie i utwardzanie warstwy Porcelain Base zajmuje niewiele ponad 60 sekund.

Porcelain Base to również preparat, który spełnia wymagania aktualnych modowych trendów. Stylizacja paznokci w kolorach białym, a także w naturalnym, jest ciągle niesłychanie popularna - obie wyglądają bardzo delikatnie i zawsze elegancko. Porcelain Base umożliwia nadanie paznokciom barwy białej. Jednak ciągle modny jest kolor tak zwany nude - w naturalnej barwie ciała. Taki kolor również uzyskamy przy pomocy Porcelain Base.
Tego typu stylizacje paznokci wybierane są nie tylko na co dzień, ale również do strojów ślubnych, w bardziej eleganckiej opcji z dodatkiem brokatowego ombre.

Porcelain Base ma także wiele innych, cennych zalet. Doskonale trzyma się paznokci, więc skutecznie je poziomuje, dlatego położony na niej top coat od razu daje efekt gotowego, wyjątkowego manicure. Ma to szczególne znaczenie, gdy płytka paznokciowa jest słaba.
Ale to nie wszystkie korzyści zastosowania Porcelain Base. Ten wyjątkowy preparat doskonale podkreśla głębię kolorów neonowych, które tak lubimy nosić latem. Neonowe lakiery do paznokci mają skłonność do żółknięcia, gdy zostaną wystawione na promieniowanie UV przez dłuższy czas. Jest na to niezwykle skuteczna rada. Po zastosowaniu na Porcelain Base odpowiedniego topu z wysokim poziomem blokady UV, możemy cieszyć się świeżym kolorem neonowym przez 4 - 5 tygodni, nawet gdy codziennie spędzamy kilka godzin na słonecznej plaży.
Dipentaerythritol Hexaacrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, HEMA, Isobornyl Acrylate, N,N-Dimethylacrylamide, Acrylic Acid, Bis(2-Methacryloxyethyl) Phosphate, CI 16035, CI 19140, CI 15850, CI 77000.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:379 Porcelain Base 8g
Twoja ocena