Glam Top Coat 10 ml

Bestsellerowy Top Coat No Wipe, został wzbogacony mikrodrobinką o białym lśnieniu - niczym zmrożony śnieg. Uzyskujemy efekt subtelnego lśnienia, które wygląda bardzo ciekawie na różnych kolorach. Jasne, pastelowe odcienie zyskują mroźny blask. Na ciemnych kolorach drobinka ta jest bardziej widoczna, dzięki czemu uzyskujemy wzmocniony blask na dłużej. Glam Top Coat doskonale sprawdzi się przy produktach coverowych: bazach, żelach czy akryżelach. Naturalny efekt wzbogacony lśniacymi iskierkami to coś co zawsze wygląda doskonale.

49,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Top Coat o rzadkiej konsystencji, średnio się poziomuje, dlatego dobrze się nim pracuje. Nie zalewa skórek klienta, nie tworzy dodatkowej grubości. Daje mocny połysk, który utrzymuje się do 5 tygodni.

Jest dość trwały i nie wyciera sie z końcówek paznokci. Top coat bez warstwy inhibicyjnej.

Produkt posiada brokatowe (gliterowe) drobinki - pyłki, pajetki, holograficzna folia, płatki, itp.

Aplikujemy na kolor hybrydowy lub żele (w tym acrygel i acryl) cienutką warstwę i wkładamy do lampy na okreslony czas wg klasyfikacji lampy.

Po wyjęciu z lampy przez około 4 sekundy nie dotykamy powierzchni palcami - Top Coat No Wipe musi się zeszklić.

Glam Top Coat to nasz bestsellerowy Top Coat No Wipe, który został wzbogacony mikrodrobinką o białym lśnieniu - niczym zmrożony śnieg. Uzyskujemy efekt subtelnego lśnienia, które wygląda bardzo ciekawie na różnych kolorach. Jasne, pastelowe odcienie zyskują mroźny blask. Na ciemnych kolorach drobinka ta jest bardziej widoczna, dzięki czemu uzyskujemy wzmocniony blask na dłużej. Glam Top Coat doskonale sprawdzi się przy produktach coverowych: bazach, żelach czy akryżelach. Naturalny efekt wzbogacony lśniacymi iskierkami to coś co zawsze wygląda doskonale.
Aliphatic Urethane Acrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Acrylates Copolymer, Dimethicone, Styrene/Acrylate Copolymer