Top Coat o kremowej konsystencji, posiada średnią lepkość i gęstość. Idealnie utrwala każdą stylizację, jest bardzo odporny na zarysowania oraz przetarcia, połysk utrzymuje się do 5 tygodni.

Idealnie sprawdzi się dla zabezpieczenia również Babyboomer oraz French, a także różnego rodzaju pyłków na paznokciach.

Produkt nadaje sie także do przyklejania kryształków

Aplikujemy na kolor hybrydowy lub żele (w tym acrygel i acryl) cienutką warstwę i wkładamy do lampy na okreslony czas wg klasyfikacji lampy.

Po wyjęciu z lampy przez około 4 sekundy nie dotykamy powierzchni - Top Coat No Wipe musi się zeszklić.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Bestsellerowa formuła uwielbianego od lat Top Coat No Wipe od Slowianka Nail Trends została wzbogacona o komponenty, które reperują mikropęknięcia w strukturze topu. Dzięki temu uzyskujemy przedłużoną trwałość i perfekcyjny wygląd stylizacji przez kilka tygodni. Dodatkowo nowy Top Coat Long Lasting dłużej błyszczy i się nie rysuje. Należy pamiętać, że pełne utwardzenie uzyskuje po 2 min w lampie.
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl